TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kopen zonder kijken is een kijkcijferhit en dus is het zaak voor imitatie-programma De TV Kantine om er aandacht aan te besteden. Niemand minder dan styliste Roos Reedijk en Bob Sikkes worden nagedaan in het programma. Carlo Boszhard neemt vanzelfsprekend een personage voor zijn rekening.
In Kopen zonder kijken ondertekenen koppels in woningnood een koopcontract nog vóór ze het huis überhaupt gezien hebben. Aan Martijn Krabbé, makelaar Alex van Keulen, bouwdeskundige Bob Sikkes en styliste Roos de taak een woning te vinden die zo goed mogelijk aansluit op het wensenlijstje van het stel. Het RTL 4-programma is een kijkcijferkanon. Martijn Krabbé is de presentator.
Bekijk hieronder het eerste beeld van De TV Kantine.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk