TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de serie wordt de nadruk gelegd op wat juist wel kan tijdens carnaval in coronatijd. Zo doet de serie Tegelen aan, waar de praalwagens dit jaar binnen blijven staan. Daarentegen hebben de wagenbouwers een leuk alternatief bedacht; miniatuurwagens.
“Carnaval is een prachtige katholieke traditie. Wij werken graag samen met de regionale collega’s om de vele leden die wij in het zuiden hebben een heel klein beetje carnaval te laten beleven”, zegt Peter Kuipers, directievoorzitter van KRO-NCRV.
Collega Renzo Veenstra van Omroep Brabant is blij met de samenwerking. “Het feest van de verbinding gaat niet door. Maar als regionale omroepen zoeken we de verbinding wel. Des te mooier dat we nu samen met KRO-NCRV en onze Limburgse collega’s er toch kunnen zijn.”
Carnavalshart wordt van maandag 8 tot en met vrijdag 12 februari uitgezonden in het nieuwe regioblok om 18.20 uur op NPO 2.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
