TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de serie wordt de nadruk gelegd op wat juist wel kan tijdens carnaval in coronatijd. Zo doet de serie Tegelen aan, waar de praalwagens dit jaar binnen blijven staan. Daarentegen hebben de wagenbouwers een leuk alternatief bedacht; miniatuurwagens.
“Carnaval is een prachtige katholieke traditie. Wij werken graag samen met de regionale collega’s om de vele leden die wij in het zuiden hebben een heel klein beetje carnaval te laten beleven”, zegt Peter Kuipers, directievoorzitter van KRO-NCRV.
Collega Renzo Veenstra van Omroep Brabant is blij met de samenwerking. “Het feest van de verbinding gaat niet door. Maar als regionale omroepen zoeken we de verbinding wel. Des te mooier dat we nu samen met KRO-NCRV en onze Limburgse collega’s er toch kunnen zijn.”
Carnavalshart wordt van maandag 8 tot en met vrijdag 12 februari uitgezonden in het nieuwe regioblok om 18.20 uur op NPO 2.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los