TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij Laura werd op haar vijftiende een tumor in haar ribben geconstateerd. Na behandeling leek Laura weer beter, maar de kanker kwam toch weer terug, ditmaal ongeneeslijk. De kunstgeschiedenisstudente besloot zich niet te laten behandelen in de hoop op een misschien korter, maar wel kwalitatief beter leven.
In de tijd die haar restte schreef Laura het boek LEEF! waarin ze haar keuze uitlegde en ook vertelde hoe de kanker haar leven veranderde. Van dat boek werd een theatervoorstelling gemaakt waarin actrice Jamie Grant de rol van Laura speelde. Daarna was de studente te gast in menig talkshow en tv-programma, van RTL Late night tot Coen Verbraak Kijken in de ziel.
„Niemand weet wanneer hij doodgaat en dat doet er ook niet toe”, zei Laura in een van haar interviews. ”Het gaat erom wat je met je leven doet.”
Welk programma komt in plaats van Make Up Your Mind op RTL 4?
08:41Welk programma vervangt Code van Coppens op SBS6?
07:55De TV van gisteren: Prima start voor nieuw seizoen Prijzenjacht
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 oktober 2026
21:49Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert