TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij Laura werd op haar vijftiende een tumor in haar ribben geconstateerd. Na behandeling leek Laura weer beter, maar de kanker kwam toch weer terug, ditmaal ongeneeslijk. De kunstgeschiedenisstudente besloot zich niet te laten behandelen in de hoop op een misschien korter, maar wel kwalitatief beter leven.
In de tijd die haar restte schreef Laura het boek LEEF! waarin ze haar keuze uitlegde en ook vertelde hoe de kanker haar leven veranderde. Van dat boek werd een theatervoorstelling gemaakt waarin actrice Jamie Grant de rol van Laura speelde. Daarna was de studente te gast in menig talkshow en tv-programma, van RTL Late night tot Coen Verbraak Kijken in de ziel.
„Niemand weet wanneer hij doodgaat en dat doet er ook niet toe”, zei Laura in een van haar interviews. ”Het gaat erom wat je met je leven doet.”
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij