TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Law & order bedenker Dick Wolf (73) heeft een megadeal gesloten met NBC-eigenaar Universal om al zijn series op de Amerikaanse zender de komende vijf jaar daar onder te brengen.
Volgens Hollywood Reporter is het de grootste deal uit de geschiedenis van de Amerikaanse televisie. Er zou een slordige één miljard dollar mee gemoeid zijn. Het gaat dan ook om drie seizoenen voor maar liefst vier prijzige dramaseries uit de koker van Wolf.
Naast Law & order: SVU, dat nu al 21 seizoenen loopt, krijgen Wolfs series Chicago fire, Chicago med en Chicago P.D. er elk drie seizoenen bij. Ook heeft Wolfs productiemaatschappij toezeggingen gedaan nieuwe programma's te bedenken voor Peacock, de online streamingdienst van NBC waar ook de Law & order: SVU spin off L&O: Hate crimes op te zien is.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster