TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS maakte de nieuwe presentatieklus van Leonie bekend via Shownieuws.
Vorige week werd duidelijk dat Carolina Lo Galbo het coronavirus onder de leden heeft. Na milde klachten testte de 40-jarige presentatrice positief en sindsdien zit ze in thuisquarantaine. Brecht van Hulten nam alle afleveringen voor haar rekening, maar nu krijgt ze steun van SBS-collega Leonie ter Braak.
Leonie heeft ruime ervaring met liveprogramma's na jarenlang Goedemorgen Nederland te hebben gemaakt bij WNL, ook was ze één van de gezichten van 6 inside dat in de eerste maanden van 2019 in de vroege vooravond van SBS te zien was. Leonie heeft momenteel geen andere programma's in productie, wel was ze vorig seizoen te zien met Niets liever dan een kind.
Leonie presenteert de 5 uur show op dinsdag 22 en woensdag 23 september, Carolina hoopt op donderdag 24 september weer terug te keren in het middagprogramma.
Partnerbijdrage
Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier
08:29De TV van gisteren: Kijkers voor House of Hide & Seek ver te zoeken op zomerse zaterdagavond
08:13Chess in tranen na mislukte proef in Bondgenoten: 'Ongezonde gewoonte'