TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS maakte de nieuwe presentatieklus van Leonie bekend via Shownieuws.
Vorige week werd duidelijk dat Carolina Lo Galbo het coronavirus onder de leden heeft. Na milde klachten testte de 40-jarige presentatrice positief en sindsdien zit ze in thuisquarantaine. Brecht van Hulten nam alle afleveringen voor haar rekening, maar nu krijgt ze steun van SBS-collega Leonie ter Braak.
Leonie heeft ruime ervaring met liveprogramma's na jarenlang Goedemorgen Nederland te hebben gemaakt bij WNL, ook was ze één van de gezichten van 6 inside dat in de eerste maanden van 2019 in de vroege vooravond van SBS te zien was. Leonie heeft momenteel geen andere programma's in productie, wel was ze vorig seizoen te zien met Niets liever dan een kind.
Leonie presenteert de 5 uur show op dinsdag 22 en woensdag 23 september, Carolina hoopt op donderdag 24 september weer terug te keren in het middagprogramma.
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato