TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Visschedijk, die vooral bekend is van haar rol in Soof, speelt in de dramaserie van de EO samen met Guy Clemens de ouders van de zesjarige Sam, die autistisch is. Het A-woord is gebaseerd op de Israelische serie Yellow Peppers.
"Dat je zo verschillend bent en dat je soms zo weinig van elkaar begrijpt, is ook een bron van inspiratie. Het leert je om ook op een andere manier naar het leven te kijken. Ik denk dat je een leuker en mooier persoon wordt als je omgaat met iemand waar je weinig van begrijpt maar die je wel wil snappen”, zegt Lies over haar rol in de serie.
Het A-woord is vanaf maandag 21 september om 21.35 uur te zien bij de EO op NPO1.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers
06:47Vanavond op TV: Andere tijden presenteert: Door vrouwenogen, NCIS: Sydney, Holmes & Watson
20:14Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie