TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In totaal keken 876.000 mensen naar Hoge Bomen, waarin Van der Boom van achter de piano een gast interviewt. Dit keer was het de eer aan zanger Gerard Joling. En dat leverde een leuk gesprek op, zo oordeelde Twitterend Nederland.
Ik heb weer genoten van het avondje met @jvdboom in #HogeBomen. Wat was het weer gieren met @gerardjoling. Erg leuk gesprek weer om te volgen. Op naar volgende week...kan ni wachten... — AlienVisser (@Zwolselien) April 10, 2021
#hogebomen Wat een gezelligheid 🎶🎶 Goed gedaan mannen. — HvG (@HvG100) April 10, 2021
In de studio was onder meer ook zanger Tino Martin aanwezig, die uiteraard ook kwam zingen.
Lekker hoor! #hogebomen pic.twitter.com/pKeTZFvbbG — Maris (@maristwit70) April 10, 2021
Verder kreeg Joling natuurlijk een lied uit de koker van de presentator. Hij werd toegezongen.
Aaaah alweer afgelopen #hogebomen pic.twitter.com/Bc1fK7DOmd — Maris (@maristwit70) April 10, 2021
Op zondag deelt Jeroen een filmpje op Instagram waarin hij laat weten erg blij te zijn met de kijkcijfers. Verder bedankt hij zijn team.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'