TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In totaal keken 876.000 mensen naar Hoge Bomen, waarin Van der Boom van achter de piano een gast interviewt. Dit keer was het de eer aan zanger Gerard Joling. En dat leverde een leuk gesprek op, zo oordeelde Twitterend Nederland.
Ik heb weer genoten van het avondje met @jvdboom in #HogeBomen. Wat was het weer gieren met @gerardjoling. Erg leuk gesprek weer om te volgen. Op naar volgende week...kan ni wachten... — AlienVisser (@Zwolselien) April 10, 2021
#hogebomen Wat een gezelligheid 🎶🎶 Goed gedaan mannen. — HvG (@HvG100) April 10, 2021
In de studio was onder meer ook zanger Tino Martin aanwezig, die uiteraard ook kwam zingen.
Lekker hoor! #hogebomen pic.twitter.com/pKeTZFvbbG — Maris (@maristwit70) April 10, 2021
Verder kreeg Joling natuurlijk een lied uit de koker van de presentator. Hij werd toegezongen.
Aaaah alweer afgelopen #hogebomen pic.twitter.com/Bc1fK7DOmd — Maris (@maristwit70) April 10, 2021
Op zondag deelt Jeroen een filmpje op Instagram waarin hij laat weten erg blij te zijn met de kijkcijfers. Verder bedankt hij zijn team.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster