TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een woordvoerder van RTL 4 liet aan Shownieuws weten dat Loretta Schrijver wegens gezondheidsredenen de start van het nieuwe seizoen Koffietijd moet missen.
Afgelopen mei maakte Loretta bekend dat ze het seizoen niet kon afmaken. Haar artsen hadden 'een verdacht plekje' gevonden. Later bleek dat het om darmkanker te gaan. Loretta moest in mei onder het mes, maar kreeg last van complicaties waaronder een hardnekkige longontsteking waardoor ze uiteindelijk zes weken langer in het ziekenhuis moest blijven om aan te sterken.
Loretta's besluit nog even te wachten met aanschuiven bij Koffietijd heeft mogelijk ook te maken met The masked singer. Momenteel zijn de opnames van het derde seizoen in volle gang en insiders lieten al doorschemeren dat Schrijver als vanouds weer in het panel zit naast Carlo Boszhard. Waarschijnlijk vindt ze het nog te voorbarig om direct aan de slag te gaan bij twee programma's. De laatste draaidag van The masked singer is in de eerste week van september, wellicht stroomt Loretta kort daarna weer in bij Koffietijd waar ze al sinds de doorstart in 2010 een vaste waarde is.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'