TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een woordvoerder van RTL 4 liet aan Shownieuws weten dat Loretta Schrijver wegens gezondheidsredenen de start van het nieuwe seizoen Koffietijd moet missen.
Afgelopen mei maakte Loretta bekend dat ze het seizoen niet kon afmaken. Haar artsen hadden 'een verdacht plekje' gevonden. Later bleek dat het om darmkanker te gaan. Loretta moest in mei onder het mes, maar kreeg last van complicaties waaronder een hardnekkige longontsteking waardoor ze uiteindelijk zes weken langer in het ziekenhuis moest blijven om aan te sterken.
Loretta's besluit nog even te wachten met aanschuiven bij Koffietijd heeft mogelijk ook te maken met The masked singer. Momenteel zijn de opnames van het derde seizoen in volle gang en insiders lieten al doorschemeren dat Schrijver als vanouds weer in het panel zit naast Carlo Boszhard. Waarschijnlijk vindt ze het nog te voorbarig om direct aan de slag te gaan bij twee programma's. De laatste draaidag van The masked singer is in de eerste week van september, wellicht stroomt Loretta kort daarna weer in bij Koffietijd waar ze al sinds de doorstart in 2010 een vaste waarde is.
Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter
09:14GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’
08:50De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: De reünie, The rainmaker, The Taking of Pelham 1 2 3