TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een woordvoerder van RTL 4 liet aan Shownieuws weten dat Loretta Schrijver wegens gezondheidsredenen de start van het nieuwe seizoen Koffietijd moet missen.
Afgelopen mei maakte Loretta bekend dat ze het seizoen niet kon afmaken. Haar artsen hadden 'een verdacht plekje' gevonden. Later bleek dat het om darmkanker te gaan. Loretta moest in mei onder het mes, maar kreeg last van complicaties waaronder een hardnekkige longontsteking waardoor ze uiteindelijk zes weken langer in het ziekenhuis moest blijven om aan te sterken.
Loretta's besluit nog even te wachten met aanschuiven bij Koffietijd heeft mogelijk ook te maken met The masked singer. Momenteel zijn de opnames van het derde seizoen in volle gang en insiders lieten al doorschemeren dat Schrijver als vanouds weer in het panel zit naast Carlo Boszhard. Waarschijnlijk vindt ze het nog te voorbarig om direct aan de slag te gaan bij twee programma's. De laatste draaidag van The masked singer is in de eerste week van september, wellicht stroomt Loretta kort daarna weer in bij Koffietijd waar ze al sinds de doorstart in 2010 een vaste waarde is.
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten