TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Hoera! Hij stond hoog op mijn verlanglijstje!", schrijft presentator Özcan Akyol op Instagram. "Het werd een memorabele ontmoeting met deze levensgenieter."
Eerder deze week werd bekend dat naast de 75-jarige historicus ook zanger Waylon en presentatrice Floortje Dessing meedoen aan het programma. In het Omroep MAX-programma worden bekende Nederlands geportretteerd door drie kunstenaars. Aan het einde van de aflevering mogen de BN'ers een schilderij uitzoeken die ze boven hun bed kunnen hangen. De overige twee doeken worden geveild voor een goed doel.
Sterren op het doek is vanaf volgende maand weer te zien bij Omroep MAX. Het programma keert na een afwezigheid van vier jaar terug op de buis. Özcan Akyol neemt de presentatie op zich. Hij vervangt Hanneke Groenteman.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside
11:00Video: Dit waren de tv-tops en flops van 2025
10:00Carrie ten Napel vertelt meer over Als Ik het Zing: 'Artiesten hebben het lef om hun ziel en zaligheid bloot te geven'
09:45Nieuw seizoen van De Augurkenkoning nog twijfelachtig