TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Hoera! Hij stond hoog op mijn verlanglijstje!", schrijft presentator Özcan Akyol op Instagram. "Het werd een memorabele ontmoeting met deze levensgenieter."
Eerder deze week werd bekend dat naast de 75-jarige historicus ook zanger Waylon en presentatrice Floortje Dessing meedoen aan het programma. In het Omroep MAX-programma worden bekende Nederlands geportretteerd door drie kunstenaars. Aan het einde van de aflevering mogen de BN'ers een schilderij uitzoeken die ze boven hun bed kunnen hangen. De overige twee doeken worden geveild voor een goed doel.
Sterren op het doek is vanaf volgende maand weer te zien bij Omroep MAX. Het programma keert na een afwezigheid van vier jaar terug op de buis. Özcan Akyol neemt de presentatie op zich. Hij vervangt Hanneke Groenteman.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'