TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Entertainmentwebsite Deadline meldt dat liefst zes studio’s het Game of Thrones-duo binnen wilden halen. Onder meer HBO/Warner (die van Game of Thrones), Disney, Amazon en Apple wilden allemaal wel samenwerken met Weiss en Benioff, maar Netflix is er nu met de hoofdprijs vandoor gegaan. Naar verluidt is er met de deal een bedrag ‘van negen cijfers’ gemoeid.
Netflix is blij met de komst van het duo dat voor Game of Thrones meerder Emmy Awards won. “We zijn ontzettend blij met de komst van meester-verhalenvertellers David Benioff en Dan Weiss naar Netflix. Ze zijn een creatieve kracht die publiek wereldwijd verblijd heeft met hun epische vorm van verhalen vertellen. We kunnen niet wachten om te zien welke ideeën ze voor onze leden in petto hebben.”, aldus Netflix-baas Ted Sarandos.
Wanneer het eerste werk van Benioff en Weiss op Netflix verschijnt is nog niet duidelijk. Op dit moment werken ze voor Disney nog aan een nieuwe Star Wars en voor Universal aan een project rond Nirvana-zanger Kurt Cobain.
Winter Vol Liefde: Monique wil geen driekhoeksrelatie met Willem en zijn ex-vriendin en de kijker is het met haar eens
12:50Makers van De Oost werken aan nieuwe serie: dit moet je weten over Hemelrijk
11:47Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland
10:56Spannend spel zorgt voor grote schok in House of Villains
10:43Prinses Laurentien bij Shownieuws: 'Ik hoef nergens antwoord op te geven'