TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Entertainmentwebsite Deadline meldt dat liefst zes studio’s het Game of Thrones-duo binnen wilden halen. Onder meer HBO/Warner (die van Game of Thrones), Disney, Amazon en Apple wilden allemaal wel samenwerken met Weiss en Benioff, maar Netflix is er nu met de hoofdprijs vandoor gegaan. Naar verluidt is er met de deal een bedrag ‘van negen cijfers’ gemoeid.
Netflix is blij met de komst van het duo dat voor Game of Thrones meerder Emmy Awards won. “We zijn ontzettend blij met de komst van meester-verhalenvertellers David Benioff en Dan Weiss naar Netflix. Ze zijn een creatieve kracht die publiek wereldwijd verblijd heeft met hun epische vorm van verhalen vertellen. We kunnen niet wachten om te zien welke ideeën ze voor onze leden in petto hebben.”, aldus Netflix-baas Ted Sarandos.
Wanneer het eerste werk van Benioff en Weiss op Netflix verschijnt is nog niet duidelijk. Op dit moment werken ze voor Disney nog aan een nieuwe Star Wars en voor Universal aan een project rond Nirvana-zanger Kurt Cobain.
Kijkers smullen van Joke in Oh Oh Den Haag: 'Joke maakt echt mijn week'
12:26Dit zijn de eerste beelden van Echte Meisjes in de Jungle de familie-editie
11:28Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Bachelorette te zien is
10:39Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma