TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is onrustig in de stal van RTL Boulevard. Manuel Venderbos is namelijk niet zo te spreken over Nikkie Plessen.
De verslaggever van het entertainmentprogramma uitte in de AD Mediapodcast kritiek op Nikkie nadat afgelopen week Fiona Hering weer eens ten tonele was verschenen tijdens de viering van het 20-jarig jubileum van RTL Boulevard.
“Natuurlijk kijk ik liever naar Fiona bij een mode-item dan naar bla-bla-bla-chocoladevla”, zei Manuel in de podcast, verwijzend naar de uitspraak van Elise Schaap in De TV Kantine. Angela de Jong schrok van de uitspraak van haar collega en ging daar verder op in. “Geef je nou kritiek op je eigen collega?!”
Manuel probeerde daarna nog te redden wat er te redden viel. “Maar ik vind bijvoorbeeld Luuk Ikink by far de beste sidekick die er is. Die man is er altijd en weet alles.”Heel gezellig zal het maandagavond niet zijn op de redactie van RTL Boulevard.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate
09:58Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond