TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is onrustig in de stal van RTL Boulevard. Manuel Venderbos is namelijk niet zo te spreken over Nikkie Plessen.
De verslaggever van het entertainmentprogramma uitte in de AD Mediapodcast kritiek op Nikkie nadat afgelopen week Fiona Hering weer eens ten tonele was verschenen tijdens de viering van het 20-jarig jubileum van RTL Boulevard.
“Natuurlijk kijk ik liever naar Fiona bij een mode-item dan naar bla-bla-bla-chocoladevla”, zei Manuel in de podcast, verwijzend naar de uitspraak van Elise Schaap in De TV Kantine. Angela de Jong schrok van de uitspraak van haar collega en ging daar verder op in. “Geef je nou kritiek op je eigen collega?!”
Manuel probeerde daarna nog te redden wat er te redden viel. “Maar ik vind bijvoorbeeld Luuk Ikink by far de beste sidekick die er is. Die man is er altijd en weet alles.”Heel gezellig zal het maandagavond niet zijn op de redactie van RTL Boulevard.
Partnerbijdrage
Art Rooijakkers na vertrek over Nieuws van de dag: 'Het was gewoon mijn plek niet'
10:58Kijkers kritisch op SBS-talentenjacht The winner takes it all: 'Afgekeken van The floor'
10:27Extra talkshows wegens Amerikaanse aanval op Venezuela
08:00Ammar blikt vooruit op Moordfeest: ‘Kijkers gaan me zien stuntelen’
06:47Vanavond op TV: Glasland, The floor, Resident Evil: Welcome to Raccoon City