TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Hond (ja, de zoon van Maurice) is wel een beetje laat met het nieuws want hij is komende zondag al te zien op de BBC. Het heeft iets met geheimhoudingsplicht te maken, laat hij stilletjes doorschemeren in zijn bericht op Facebook.
Baptiste draait om de detective Julien Baptiste (Tcheky Karyo), die met zijn vrouw op vakantie is in Amsterdam. Hij besluit dan om zijn voormalige vriendin, die korpschef van de politie Amsterdam is, te helpen bij een onderzoek.
Marc de Hond denkt dat hij zijn rol aan zijn rolstoel te danken heeft. "Ze zochten een knappe man van rond de 40 in een rolstoel, dus dat werd ik", zegt hij tegen BuzzE. Momenteel ondergaat de voormalig nieuwslezer van Goedemorgen Nederland een behandeling voor blaaskanker. De opnames voor de BBC-show waren afgelopen najaar in België. De Hond: "Het was supertof om een keer mee te maken. Gewoon zestig man crew om één scène te filmen."
Partnerbijdrage
Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis ook dit jaar het duo van Top 2000 a gogo
14:56Nu te zien op Videoland: Kom Je Bij Me Eten? VIPS - De Verhulstjes
14:11Video: Kinderen van Pauline Wingelaar in shock: 'Het is gewoon mama?!'
14:02Deze koppels doen mee aan Hunted
13:46Dionne Stax ploetert door de sneeuw voor opnames Het Hoge Noorden