TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chateau Meiland is al geruime tijd de grote publiekstrekker van SBS. De Meilandjes sleepten zelfs een Gouden Televizier-Ring in de wacht voor de zender. Maar pas afgelopen maart werden ze uitgenodigd bij de grote eindbaas John de Mol. “We mochten één keer op audiëntie komen. Dat is kort geleden. Dat was denk ik in maart ofzo”, vertelt Erica Meiland tijdens de talkshow 7DTV. "Toen dacht ik: dat snap ik ook wel, dat vind ik ook niet zo gek, want we zijn al zo lang een goede hit op tv."
Erica wilde iedereen erbij hebben, dus gingen ze met z'n vieren op pad om uiteindelijk aan de keukentafel van John te belanden. “Het is een supervriendelijke man. We hoorden wel hier en daar dat hij niet aardig is en mensen afblaft. Maar nee, het was een heel leuk gesprek."
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'