TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chateau Meiland is al geruime tijd de grote publiekstrekker van SBS. De Meilandjes sleepten zelfs een Gouden Televizier-Ring in de wacht voor de zender. Maar pas afgelopen maart werden ze uitgenodigd bij de grote eindbaas John de Mol. “We mochten één keer op audiëntie komen. Dat is kort geleden. Dat was denk ik in maart ofzo”, vertelt Erica Meiland tijdens de talkshow 7DTV. "Toen dacht ik: dat snap ik ook wel, dat vind ik ook niet zo gek, want we zijn al zo lang een goede hit op tv."
Erica wilde iedereen erbij hebben, dus gingen ze met z'n vieren op pad om uiteindelijk aan de keukentafel van John te belanden. “Het is een supervriendelijke man. We hoorden wel hier en daar dat hij niet aardig is en mensen afblaft. Maar nee, het was een heel leuk gesprek."
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026