TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens het tweedaagse evenement op 23 en 24 november in de Jaarbeurs in Utrecht kunnen fans vragen stellen aan verschillende acteurs tijdens Q&A’s op het hoofdpodium, handtekeningen scoren of op de foto. Daarvoor moet je wel diep in de buidel tasten. Een entreekaartje is 22 euro, een foto met een van de acteurs kost 55 euro en een handtekening 45 euro. Zo'n dagje Comic Con kan dus flink in de papieren lopen voor fans. Michiel Huisman zal de Jaarbeurs daarentegen een stukje kapitaalkrachtiger verlaten.
Aan de andere kant is onze Michiel zeker niet de eerste de beste. Zijn debuut in de VS was in de HBO-serie Treme in 2010. Daarna volgden de series Nashville, Game of Thrones, Orphan black en The haunting of Hill House. Michiel was ook te zien in de film The age of Adeline en maakt nu furore in The other lamb.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days