TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Miljuschka Witzenhausen zet zich al geruime tijd in voor foto’s die het eerlijke verhaal vertellen. Zowel wat betreft haar lijf als haar kleding.
Miljuschka is niet vies van een beetje glitter en glamour. Zo stal ze tijdens het afgelopen Gouden Televizier-Ring Gala de show met een form fitting haute couture meerminnenjurk van Edwin Oudshoorn (foto) Maar in deze tijden van lockdown geeft de tv-kok de voorkeur aan kleding die iets minder glam is. Op Instagram gaf ze een modeshow.
Haar RTL-collega Chantal Janzen ging wél op chique ter promotie van haar nieuwe programma Chantals beauty camper.
Dit bericht bekijken op Instagram
De immer stralende Marije Knevel beleefde een ontlading na een verrassende Wie is de Mol?
Dit bericht bekijken op Instagram
WIDM-kopstuk Rik van de Westelaken had daarentegen een strenge blik tijdens een fotoshoot.
Dit bericht bekijken op Instagram
Winston en Renate Gerschtanowitz gaan de kou te lijf met een gezellige kaasfondue. Een huis- tuin & keukenschaar biedt uitkomst in plakkerige situaties.
Dit bericht bekijken op Instagram
Vlak voordat de sneeuwstorm begon waren vriendinnen Tanja Jess en Chimène van Oosterhout nog even gezellig de hort op met de honden.
Dit bericht bekijken op Instagram
Gerard Joling en Samantha Steenwijk troffen elkaar bij de opnames van Het beste van… en het ging er bijzonder gezellig aan toe.
Dit bericht bekijken op Instagram
Manuel Venderbos zit al helemaal klaar voor de sneeuw.
Dit bericht bekijken op Instagram
Partnerbijdrage
Frans (on)aangenaam verrast door scène in De Bauers: 'Ik wist niet dat dit er ook in zat'
12:06Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris