TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Miljuschka pleit al langer voor body positivity en doet dat vooral door foto’s van zichzelf te delen waarop ze bijvoorbeeld haar vetrollen laat zien. Juist omdat ze wil dat mensen zich niet meer schamen voor hun lichaam, maakt ze de serie #EerlijkeFoto voor Videoland.
"Het is echt voor mij ook iedere keer een openbaring. Ik leer heel veel en er is echt nog ontzettend veel werk aan de winkel. Het is echt een persoonlijke zoektocht. Ik heb niet de wijsheid in pacht, maar ik geef mij letterlijk op veel manieren bloot”, zei Miljuschka (35) bij Jinek over haar nieuwe serie.
De serie Eerlijke foto is vanaf 1 oktober 2020 op Videoland te zien. Of de serie ook bij RTL4 te zien zal zijn, is nog niet bekend. Op die zender heeft Miljuschka wel haar eigen kookshow met Miljuschka kookt en is ze deelnemer aan Het perfecte plaatje.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'