TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Miljuschka pleit al langer voor body positivity en doet dat vooral door foto’s van zichzelf te delen waarop ze bijvoorbeeld haar vetrollen laat zien. Juist omdat ze wil dat mensen zich niet meer schamen voor hun lichaam, maakt ze de serie #EerlijkeFoto voor Videoland.
"Het is echt voor mij ook iedere keer een openbaring. Ik leer heel veel en er is echt nog ontzettend veel werk aan de winkel. Het is echt een persoonlijke zoektocht. Ik heb niet de wijsheid in pacht, maar ik geef mij letterlijk op veel manieren bloot”, zei Miljuschka (35) bij Jinek over haar nieuwe serie.
De serie Eerlijke foto is vanaf 1 oktober 2020 op Videoland te zien. Of de serie ook bij RTL4 te zien zal zijn, is nog niet bekend. Op die zender heeft Miljuschka wel haar eigen kookshow met Miljuschka kookt en is ze deelnemer aan Het perfecte plaatje.
Partnerbijdrage
Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?
08:14De TV van gisteren: kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan en kijkers lopen weg
12:47Even Tot Hier: speciaal 'ukulele-lied' over het Eurovisie Songfestival (video)