TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgers dachten eerst dat Zondag met Lubach naar een andere dag zou verhuizen, maar dat bleek al gauw niet waar te zijn. Daarna werd Lubach gelinkt aan een terugkeer in Wie is de Mol?, waarvan het jubileumseizoen 5 september begint. Ook dat bleek het niet te zijn.
Maar wat is het dan wel? Arjen geeft maandagochtend zelf het antwoord. Hij brengt op 19 augustus namelijk een boek uit. Zijn vijfde welteverstaan, die de titel Stoorzender heeft gekregen.
In zijn boek doet Arjen (40) verslag van twee jaar uit zijn bewogen bestaan en schrijft hij ongebruikelijk persoonlijk over Zondag met Lubach, muziek, comedy, televisie, politiek, het leven en de liefde. Nu het mysterie rondom Arjen is opgelost, kunnen we in ieder geval weer rustig slapen.
19 augustus pic.twitter.com/gnVioieNDG — 19/8 Arjen (@arjenlubach) August 3, 2020
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij