TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgers dachten eerst dat Zondag met Lubach naar een andere dag zou verhuizen, maar dat bleek al gauw niet waar te zijn. Daarna werd Lubach gelinkt aan een terugkeer in Wie is de Mol?, waarvan het jubileumseizoen 5 september begint. Ook dat bleek het niet te zijn.
Maar wat is het dan wel? Arjen geeft maandagochtend zelf het antwoord. Hij brengt op 19 augustus namelijk een boek uit. Zijn vijfde welteverstaan, die de titel Stoorzender heeft gekregen.
In zijn boek doet Arjen (40) verslag van twee jaar uit zijn bewogen bestaan en schrijft hij ongebruikelijk persoonlijk over Zondag met Lubach, muziek, comedy, televisie, politiek, het leven en de liefde. Nu het mysterie rondom Arjen is opgelost, kunnen we in ieder geval weer rustig slapen.
19 augustus pic.twitter.com/gnVioieNDG — 19/8 Arjen (@arjenlubach) August 3, 2020
'Nieuwe tv-klus voor Merel Westrik'
13:59Verhuist Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer naar Videoland?
13:24Pommelien Thijs treedt op in tweede halve finale van The Voice of Holland
11:23Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?