TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgers dachten eerst dat Zondag met Lubach naar een andere dag zou verhuizen, maar dat bleek al gauw niet waar te zijn. Daarna werd Lubach gelinkt aan een terugkeer in Wie is de Mol?, waarvan het jubileumseizoen 5 september begint. Ook dat bleek het niet te zijn.
Maar wat is het dan wel? Arjen geeft maandagochtend zelf het antwoord. Hij brengt op 19 augustus namelijk een boek uit. Zijn vijfde welteverstaan, die de titel Stoorzender heeft gekregen.
In zijn boek doet Arjen (40) verslag van twee jaar uit zijn bewogen bestaan en schrijft hij ongebruikelijk persoonlijk over Zondag met Lubach, muziek, comedy, televisie, politiek, het leven en de liefde. Nu het mysterie rondom Arjen is opgelost, kunnen we in ieder geval weer rustig slapen.
19 augustus pic.twitter.com/gnVioieNDG — 19/8 Arjen (@arjenlubach) August 3, 2020
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP