TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgers dachten eerst dat Zondag met Lubach naar een andere dag zou verhuizen, maar dat bleek al gauw niet waar te zijn. Daarna werd Lubach gelinkt aan een terugkeer in Wie is de Mol?, waarvan het jubileumseizoen 5 september begint. Ook dat bleek het niet te zijn.
Maar wat is het dan wel? Arjen geeft maandagochtend zelf het antwoord. Hij brengt op 19 augustus namelijk een boek uit. Zijn vijfde welteverstaan, die de titel Stoorzender heeft gekregen.
In zijn boek doet Arjen (40) verslag van twee jaar uit zijn bewogen bestaan en schrijft hij ongebruikelijk persoonlijk over Zondag met Lubach, muziek, comedy, televisie, politiek, het leven en de liefde. Nu het mysterie rondom Arjen is opgelost, kunnen we in ieder geval weer rustig slapen.
19 augustus pic.twitter.com/gnVioieNDG — 19/8 Arjen (@arjenlubach) August 3, 2020
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming