TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Helden van nu worden zorgmedewerkers verrast die zich inzetten tijdens de coronacrisis. "Het presenteren van dit programma betekent dat ik die zorgmedewerkers in het zonnetje mag zetten en dat doe ik maar al te graag", zegt Coolen (47) in een persbericht.
Het tweede seizoen van Helden van nu is vanaf 24 januari te zien bij SBS6 en beslaat twintig afleveringen. "Ik ben ontzettend blij dat ik samen met Kevin dit programma mag doen en zo van dichtbij te mogen horen en zien wat voor belangrijk werk er gedaan wordt in de zorg.”
Helden van nu betekent de comeback van Nance bij SBS6. In 2012 was ze voor het laatst op die zender te zien als gezicht van onder meer Sterren dansen op het ijs en Popstars. Daarna ging ze aan de slag bij RTL, waar ze onder meer Wie doet de afwas en RTL Woonmagazine maakte.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander