TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Helden van nu worden zorgmedewerkers verrast die zich inzetten tijdens de coronacrisis. "Het presenteren van dit programma betekent dat ik die zorgmedewerkers in het zonnetje mag zetten en dat doe ik maar al te graag", zegt Coolen (47) in een persbericht.
Het tweede seizoen van Helden van nu is vanaf 24 januari te zien bij SBS6 en beslaat twintig afleveringen. "Ik ben ontzettend blij dat ik samen met Kevin dit programma mag doen en zo van dichtbij te mogen horen en zien wat voor belangrijk werk er gedaan wordt in de zorg.”
Helden van nu betekent de comeback van Nance bij SBS6. In 2012 was ze voor het laatst op die zender te zien als gezicht van onder meer Sterren dansen op het ijs en Popstars. Daarna ging ze aan de slag bij RTL, waar ze onder meer Wie doet de afwas en RTL Woonmagazine maakte.
Partnerbijdrage
Dit moet je weten voordat je Kees Flodder streamt
12:42Doet Nederland in 2027 weer mee aan het Eurovisie Songfestival?
08:15Binnenkijken: Montana Meiland zet haar huis (ook) te koop (video)
08:03De TV van gisteren: meer kijkers voor Songfestival, kijkcijferdrama voor RTL4
16:05Hunted VIPS is terug: op deze data verschijnen er nieuwe afleveringen