TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Helden van nu worden zorgmedewerkers verrast die zich inzetten tijdens de coronacrisis. "Het presenteren van dit programma betekent dat ik die zorgmedewerkers in het zonnetje mag zetten en dat doe ik maar al te graag", zegt Coolen (47) in een persbericht.
Het tweede seizoen van Helden van nu is vanaf 24 januari te zien bij SBS6 en beslaat twintig afleveringen. "Ik ben ontzettend blij dat ik samen met Kevin dit programma mag doen en zo van dichtbij te mogen horen en zien wat voor belangrijk werk er gedaan wordt in de zorg.”
Helden van nu betekent de comeback van Nance bij SBS6. In 2012 was ze voor het laatst op die zender te zien als gezicht van onder meer Sterren dansen op het ijs en Popstars. Daarna ging ze aan de slag bij RTL, waar ze onder meer Wie doet de afwas en RTL Woonmagazine maakte.
Zaterdag in The Tribute: Cesar Zuiderwijk in tranen
13:05Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'