TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met De Telegraaf legt ze uit waarom. “Misschien ben ik wel geschikt als talkshowhost. Ik denk het wel. Dat zeggen mensen ook tegen mij: ik kan iets heel direct zeggen zonder dat mensen boos worden. Dus als ze bij de tv een goed voorstel hebben, moeten ze me maar bellen.“
Om alvast wat meer aan de camera’s te wennen, belde Natacha op eigen initiatief eens met de redactie van Pauw. “Jullie willen meer diversiteit in jullie show? Nou, hier ben ik. Kennelijk stond ik niet op hun netvlies. Eerlijk gezegd was ik er ook helemaal niet mee bezig. Het is dat ons kind zei: bestaan er wel zwarte mensen in Hilversum? Toen moest ik inderdaad even nadenken.”
Het optreden van Natacha in de veelbesproken uitzending van Veronica Inside van afgelopen maandag oogstte veel lof. Vooral de respectvolle manier waarop zij en de verguisde Johan Derksen met elkaar in discussie gingen, werd positief ontvangen bij de televisiekijker. Veronica Inside zorgde maandag nog voor een kijkcijferrecord aangezien er 1,7 miljoen mensen op het programma afstemden.
Startdatum We Zijn er Bijna! uitgesteld: vanaf deze dag is Martine van Os nu te zien
13:55Opvallende B&B Vol Liefde break-up: 'Mijn hart ligt in stukken'
13:23Boxing Influencers: Rob Goossens in gevecht met Dennis Schouten
12:56Angela de Jong: 'Of ik een vast gezicht bij RTL Tonight word?'
11:45Splinter Chabot doet weer live-verslag van Canal Parade Amsterdam voor de NPO