TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met De Telegraaf legt ze uit waarom. “Misschien ben ik wel geschikt als talkshowhost. Ik denk het wel. Dat zeggen mensen ook tegen mij: ik kan iets heel direct zeggen zonder dat mensen boos worden. Dus als ze bij de tv een goed voorstel hebben, moeten ze me maar bellen.“
Om alvast wat meer aan de camera’s te wennen, belde Natacha op eigen initiatief eens met de redactie van Pauw. “Jullie willen meer diversiteit in jullie show? Nou, hier ben ik. Kennelijk stond ik niet op hun netvlies. Eerlijk gezegd was ik er ook helemaal niet mee bezig. Het is dat ons kind zei: bestaan er wel zwarte mensen in Hilversum? Toen moest ik inderdaad even nadenken.”
Het optreden van Natacha in de veelbesproken uitzending van Veronica Inside van afgelopen maandag oogstte veel lof. Vooral de respectvolle manier waarop zij en de verguisde Johan Derksen met elkaar in discussie gingen, werd positief ontvangen bij de televisiekijker. Veronica Inside zorgde maandag nog voor een kijkcijferrecord aangezien er 1,7 miljoen mensen op het programma afstemden.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin