TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Netflix heeft inmiddels in de gaten dat ze op deze manier wel heel veel inkomsten mislopen. Bovendien zijn er nogal veel concurrenten als Amazon en Disney+ op de markt die ook een stukje van de taart willen en klanten bij Netflix weg zullen trekken.
Daarom gaat Netflix op zoek naar technieken om het zogenaamde accountsharing tegen te gaan. Netflix kan via al hun verzamelde dat waarschijnlijk vrij gemakkelijk zien welke abonnementen er tegelijkertijd gebruikt worden. Daarnaast kan de streamingdienst zien of content meerdere keren vanaf een ander geografische locatie bekeken wordt en of regelmatig gebruik plaatsvindt van locaties die geografisch gelijk van elkaar verwijderd zijn. Daarbij wordt ook naar gebruikte IP-adressen gekeken. Als Netflix tot de conclusie komt dat meerdere mensen via hetzelfde account kijken, kan dat abonnement tijdelijk afgesloten worden.
Wanneer Netflix zo ver is, weten we niet precies, dus voorlopig kan iedereen kijken tot ie een ons weegt. Disney+ heeft trouwens al aangekondigd dat zij accountsharing meteen vanaf de start op 12 november zal aanpakken.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'