TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Netflix heeft inmiddels in de gaten dat ze op deze manier wel heel veel inkomsten mislopen. Bovendien zijn er nogal veel concurrenten als Amazon en Disney+ op de markt die ook een stukje van de taart willen en klanten bij Netflix weg zullen trekken.
Daarom gaat Netflix op zoek naar technieken om het zogenaamde accountsharing tegen te gaan. Netflix kan via al hun verzamelde dat waarschijnlijk vrij gemakkelijk zien welke abonnementen er tegelijkertijd gebruikt worden. Daarnaast kan de streamingdienst zien of content meerdere keren vanaf een ander geografische locatie bekeken wordt en of regelmatig gebruik plaatsvindt van locaties die geografisch gelijk van elkaar verwijderd zijn. Daarbij wordt ook naar gebruikte IP-adressen gekeken. Als Netflix tot de conclusie komt dat meerdere mensen via hetzelfde account kijken, kan dat abonnement tijdelijk afgesloten worden.
Wanneer Netflix zo ver is, weten we niet precies, dus voorlopig kan iedereen kijken tot ie een ons weegt. Disney+ heeft trouwens al aangekondigd dat zij accountsharing meteen vanaf de start op 12 november zal aanpakken.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?