TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Brabantse drugskoning heeft op de streamingdienst al een eigen serie, maar nu komt daar ook een film bij. In de serie is te zien hij Ferry, gespeeld door Frank Lammers, al een imperium heeft opgebouwd in Brabant en ver daarbuiten, maar de film laat de weg ernaartoe zien.
"Het verhaal begint in 2006 in Amsterdam. Een meedogenloze Ferry Bouman werkt voor hasjbaron Ralph Brink, een machtige crimineel en Ferry’s mentor", kondigt Netflix aan. "Op een dag wordt de bende bruut overvallen en raakt de zoon van Ralph levensgevaarlijk gewond. Wanneer de sporen naar een groepje kampers in Brabant wijzen, wordt Ferry op pad gestuurd om de daders te vinden."
Naast Lammers keert ook Elise Schaap terug in haar Undercover-rol. De actrice speelt Daniëlle, de vriendin van de drugsbaron. Of ook undercoveragenten Bob Lemmens (Tom Waes) en Kim de Rooij (Anna Drijver), die in seizoen 2 van Undercover een nieuwe zaak krijgen, ook te zien zijn in de film, is niet bekend. Wanneer Ferry: de film op Netflix verschijnt, maakte de streamingdienst nog niet bekend.
Hedde gullie zin in meer Ferry Bouman of wa? Dan regelen we da efkes pic.twitter.com/1kumLdRHIj — Netflix NL (@NetflixNL) June 17, 2020
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.
