TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat is bekendgemaakt tijdens een presentatie van de streamingdienst. Eerder vertelde Drijver al het één en ander over de serie, waaraan ze twee jaar werkte.
Schaap speelt vanzelfsprekend de hoofdrol in de comedyserie, waarvan de titel nog niet publiekelijk is gemaakt. De regie ligt in handen van Jelle de Jonge, die ook betrokken was bij De Luizenmoeder.
Het personage in de serie luistert naar de naam Michelle, zo onthulde Drijver tijdens de presentatie. "En Michelle wil dolgraag influencer worden. Om dat doel te bereiken gaat ze steeds verder en verder."
Drijver en Schaap kennen elkaar natuurlijk van onder meer de successerie Undercover, die ook op Netflix was te zien.
Zangeres van Zweedse inzending voor Songfestival is haar stem kwijt
10:10Met deze artiesten krijgt de WK Voetbal-finale nog meer glans
10:00Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen