TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens RTL maken de architecten in De Perfecte Verbouwing gebruik van virtual reality om het huis van een deelnemer virtueel te verbouwen. Vervolgens leggen ze hun ontwerpen voor aan de huiseigenaar, waarna een keuze gemaakt wordt.
Het blijft overigens niet bij alleen een ontwerp, zo meldt RTL in een persbericht. "Nicolette onthult aan de architecten wiens ontwerp is gekozen en volgt de verbouwing op de voet. Dat gaat natuurlijk met vallen en opstaan. Aan het eind van de aflevering wordt het eindresultaat onthuld en zien de kijker én de winnende architect hoe het huis in het echt is geworden."
Volgens Kluijver is het een erg leuk programma. "De Perfecte Verbouwing is een nieuw genre in mijn palet bij RTL. Het is geweldig om dit programma te presenteren, omdat het echt een feelgood-programma is. Ik hoop dat iedereen net zo gaat genieten als ik heb gedaan tijdens de opnames."
De Perfecte Verbouwing is vanaf woensdag 6 januari wekelijks te zien op RTL 4 om 20.30 uur.
Dick Schoof neemt afscheid in Café Kockelmann: uitgebreid interview over premierschap
13:49De moeder van Salar steekt hem een hart onder de riem in De Bondgenoten: 'Blijf jezelf'
13:25'Gore vervloekte jungle, maar wel een groot feest': Valerio Zeno blikt vooruit op nieuw seizoen Echte Meisjes
13:00Monique Hansler-kostuum populair met carnaval, bekijk de beelden en haar reactie
13:00Weer Nederland! Weer Xandra Velzeboer die goud wint!