TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens RTL maken de architecten in De Perfecte Verbouwing gebruik van virtual reality om het huis van een deelnemer virtueel te verbouwen. Vervolgens leggen ze hun ontwerpen voor aan de huiseigenaar, waarna een keuze gemaakt wordt.
Het blijft overigens niet bij alleen een ontwerp, zo meldt RTL in een persbericht. "Nicolette onthult aan de architecten wiens ontwerp is gekozen en volgt de verbouwing op de voet. Dat gaat natuurlijk met vallen en opstaan. Aan het eind van de aflevering wordt het eindresultaat onthuld en zien de kijker én de winnende architect hoe het huis in het echt is geworden."
Volgens Kluijver is het een erg leuk programma. "De Perfecte Verbouwing is een nieuw genre in mijn palet bij RTL. Het is geweldig om dit programma te presenteren, omdat het echt een feelgood-programma is. Ik hoop dat iedereen net zo gaat genieten als ik heb gedaan tijdens de opnames."
De Perfecte Verbouwing is vanaf woensdag 6 januari wekelijks te zien op RTL 4 om 20.30 uur.
Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden
08:15De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight