TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat zegt Jeroen Koopman van NewBe in het AD. Het bedrijf wist vorig jaar de rechten in te lijven en is sindsdien druk bezig om een vervolg op de serie te realiseren. "We hebben veel moeite gedaan om de rechten te krijgen en liepen vervolgens tegen de vraag aan of we verder gaan met de bestaande cast of nieuwe acteurs. Je wil weten hoe het nu met Drazic en Anita is. Dat wij dat moeten gaan bedenken, maakt het heel spannend."
Koopman vindt dat de opnames absoluut in Australië moeten plaatsvinden, omdat iedereen Heartbreak High daarmee associeert. Over de cast kan hij verder nog weinig zeggen. "We willen werken met een nieuwe Australische cast, maar laten een aantal oude karakters zeker terug komen."
In Nederland was de serie in de jaren negentig te zien bij de VARA. Er zijn in totaal zeven seizoenen gemaakt en 210 afleveringen.
De TV van gisteren: Aflevering Het Verhaal van Nederland maakt diepe indruk op kijkers
06:00Dood Spoor met Elise Schaap stream je nu bij SkyShowtime
21:42Marco Borsato zingt in Italië: 'Weet niet of ik het nog kan' (video)
18:01Op deze dag is de zomercliff van Goede Tijden, Slechte Tijden te zien
16:15MAFS-kijkers gaan los op Sandra na weigeren huwelijk met Rob