TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat zegt Jeroen Koopman van NewBe in het AD. Het bedrijf wist vorig jaar de rechten in te lijven en is sindsdien druk bezig om een vervolg op de serie te realiseren. "We hebben veel moeite gedaan om de rechten te krijgen en liepen vervolgens tegen de vraag aan of we verder gaan met de bestaande cast of nieuwe acteurs. Je wil weten hoe het nu met Drazic en Anita is. Dat wij dat moeten gaan bedenken, maakt het heel spannend."
Koopman vindt dat de opnames absoluut in Australië moeten plaatsvinden, omdat iedereen Heartbreak High daarmee associeert. Over de cast kan hij verder nog weinig zeggen. "We willen werken met een nieuwe Australische cast, maar laten een aantal oude karakters zeker terug komen."
In Nederland was de serie in de jaren negentig te zien bij de VARA. Er zijn in totaal zeven seizoenen gemaakt en 210 afleveringen.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los