TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat zegt Jeroen Koopman van NewBe in het AD. Het bedrijf wist vorig jaar de rechten in te lijven en is sindsdien druk bezig om een vervolg op de serie te realiseren. "We hebben veel moeite gedaan om de rechten te krijgen en liepen vervolgens tegen de vraag aan of we verder gaan met de bestaande cast of nieuwe acteurs. Je wil weten hoe het nu met Drazic en Anita is. Dat wij dat moeten gaan bedenken, maakt het heel spannend."
Koopman vindt dat de opnames absoluut in Australië moeten plaatsvinden, omdat iedereen Heartbreak High daarmee associeert. Over de cast kan hij verder nog weinig zeggen. "We willen werken met een nieuwe Australische cast, maar laten een aantal oude karakters zeker terug komen."
In Nederland was de serie in de jaren negentig te zien bij de VARA. Er zijn in totaal zeven seizoenen gemaakt en 210 afleveringen.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten