TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De krant schrijft dat er nog volop getest wordt met allerlei mensen voor het belangrijke late avond-programma. En het AD komt ook met namen op de proppen. Het hoorde van 'ingewijden' dat Willemijn Veenhoven, Sinan Can en Maaike Timmerman nog in de running zijn voor de baan van Eva.
Willemijn Veenhoven is vooral bekend van de radio, van De nieuws BV, als tafeldame van DWDD en binnenkort Vroege vogels. Sinan Can is regelmatig te gast bij talkshows en maakte Voorbij de grenzen van Saoedi-Arabië. Maaike Timmerman presenteert Goedemorgen Nederland.
De NPO moet wel een beetje tempo maken met een keuze, de nieuwe presentatoren moeten al in januari aan de slag op NPO 1. Wij zijn trouwens nog steeds voor Margriet van der Linden, maar die lijkt gek genoeg niet in beeld te zijn.
Wilfred Genee blikt vooruit op Het Debat van Nederland: 'Ik kan die koppen niet meer zien'
13:50Met deze bekende gasten sluit het MAX-programma TV Monument af
13:29Opvallend: Rob Jetten vertelt in Onder Vier Ogen dat hij zijn vriend Nicolás soms maanden niet ziet
11:20Dit is de startdatum van Frans & Mariska, Stellen op de Proef
10:28Dit programma vervangt Dit Was Het Nieuws op NPO 1