TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De krant schrijft dat er nog volop getest wordt met allerlei mensen voor het belangrijke late avond-programma. En het AD komt ook met namen op de proppen. Het hoorde van 'ingewijden' dat Willemijn Veenhoven, Sinan Can en Maaike Timmerman nog in de running zijn voor de baan van Eva.
Willemijn Veenhoven is vooral bekend van de radio, van De nieuws BV, als tafeldame van DWDD en binnenkort Vroege vogels. Sinan Can is regelmatig te gast bij talkshows en maakte Voorbij de grenzen van Saoedi-Arabië. Maaike Timmerman presenteert Goedemorgen Nederland.
De NPO moet wel een beetje tempo maken met een keuze, de nieuwe presentatoren moeten al in januari aan de slag op NPO 1. Wij zijn trouwens nog steeds voor Margriet van der Linden, maar die lijkt gek genoeg niet in beeld te zijn.
Zaterdag in Only Joling: Gerard ontpopt zich tot hilarische reisleider
16:04Lubach vanavond eenmalig echt live te zien op RTL4
14:22Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
13:35Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'