TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De krant schrijft dat er nog volop getest wordt met allerlei mensen voor het belangrijke late avond-programma. En het AD komt ook met namen op de proppen. Het hoorde van 'ingewijden' dat Willemijn Veenhoven, Sinan Can en Maaike Timmerman nog in de running zijn voor de baan van Eva.
Willemijn Veenhoven is vooral bekend van de radio, van De nieuws BV, als tafeldame van DWDD en binnenkort Vroege vogels. Sinan Can is regelmatig te gast bij talkshows en maakte Voorbij de grenzen van Saoedi-Arabië. Maaike Timmerman presenteert Goedemorgen Nederland.
De NPO moet wel een beetje tempo maken met een keuze, de nieuwe presentatoren moeten al in januari aan de slag op NPO 1. Wij zijn trouwens nog steeds voor Margriet van der Linden, maar die lijkt gek genoeg niet in beeld te zijn.
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman