TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De krant schrijft dat er nog volop getest wordt met allerlei mensen voor het belangrijke late avond-programma. En het AD komt ook met namen op de proppen. Het hoorde van 'ingewijden' dat Willemijn Veenhoven, Sinan Can en Maaike Timmerman nog in de running zijn voor de baan van Eva.
Willemijn Veenhoven is vooral bekend van de radio, van De nieuws BV, als tafeldame van DWDD en binnenkort Vroege vogels. Sinan Can is regelmatig te gast bij talkshows en maakte Voorbij de grenzen van Saoedi-Arabië. Maaike Timmerman presenteert Goedemorgen Nederland.
De NPO moet wel een beetje tempo maken met een keuze, de nieuwe presentatoren moeten al in januari aan de slag op NPO 1. Wij zijn trouwens nog steeds voor Margriet van der Linden, maar die lijkt gek genoeg niet in beeld te zijn.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen