TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Eurovision: Europe Shine A Light treden oud-Songfestivaldeelnemers vanuit hun eigen land op met nummers uit het verleden. Onder hen de Nederlandse winnaar Duncan Laurence, tweevoudig winnaar Johnny Logan (in 1980 en 1987), de Israelische Netta en Ilse DeLange als afvaardiging van The Common Linnets.
Daarnaast worden alle 41 artiesten die dit jaar hun opwachting zouden maken op het podium in Rotterdam in het zonnetje gezet door korte fragmenten van hun nummers te tonen. Daarna zingen ze gezamenlijk de Songfestival-hit Love Shine A Light.
De show wordt door Jan Smit, Chantal Janzen en Edsilia Rombley in het Engels gepresenteerd. Bij de NPO is Cornald Maas verantwoordelijk voor het commentaar. De uitzending op NPO1 begint om 21.00 uur. Voor de uitzending met gebarentolk dient te worden geschakeld naar NPO1 Extra. Ook is de uitzending online te bekijken via NPO Start.
Ready for tomorrow! 🇳🇱#Eurovision pic.twitter.com/a3CLubwOHz — JAN SMIT (@JanSmit) May 15, 2020
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette