TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Eurovision: Europe Shine A Light treden oud-Songfestivaldeelnemers vanuit hun eigen land op met nummers uit het verleden. Onder hen de Nederlandse winnaar Duncan Laurence, tweevoudig winnaar Johnny Logan (in 1980 en 1987), de Israelische Netta en Ilse DeLange als afvaardiging van The Common Linnets.
Daarnaast worden alle 41 artiesten die dit jaar hun opwachting zouden maken op het podium in Rotterdam in het zonnetje gezet door korte fragmenten van hun nummers te tonen. Daarna zingen ze gezamenlijk de Songfestival-hit Love Shine A Light.
De show wordt door Jan Smit, Chantal Janzen en Edsilia Rombley in het Engels gepresenteerd. Bij de NPO is Cornald Maas verantwoordelijk voor het commentaar. De uitzending op NPO1 begint om 21.00 uur. Voor de uitzending met gebarentolk dient te worden geschakeld naar NPO1 Extra. Ook is de uitzending online te bekijken via NPO Start.
Ready for tomorrow! 🇳🇱#Eurovision pic.twitter.com/a3CLubwOHz — JAN SMIT (@JanSmit) May 15, 2020
Carlo Boszhard: 'Amsterdamned II is een film die je moet zien'
07:57Nieuw seizoen van Only Joling wordt extra lang
07:10Medisch Centrum West krijgt een derde seizoen
07:09De TV van gisteren: Hunted-kijkers teleurgesteld in duo Mees en Berend
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 december 2025