TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Eurovision: Europe Shine A Light treden oud-Songfestivaldeelnemers vanuit hun eigen land op met nummers uit het verleden. Onder hen de Nederlandse winnaar Duncan Laurence, tweevoudig winnaar Johnny Logan (in 1980 en 1987), de Israelische Netta en Ilse DeLange als afvaardiging van The Common Linnets.
Daarnaast worden alle 41 artiesten die dit jaar hun opwachting zouden maken op het podium in Rotterdam in het zonnetje gezet door korte fragmenten van hun nummers te tonen. Daarna zingen ze gezamenlijk de Songfestival-hit Love Shine A Light.
De show wordt door Jan Smit, Chantal Janzen en Edsilia Rombley in het Engels gepresenteerd. Bij de NPO is Cornald Maas verantwoordelijk voor het commentaar. De uitzending op NPO1 begint om 21.00 uur. Voor de uitzending met gebarentolk dient te worden geschakeld naar NPO1 Extra. Ook is de uitzending online te bekijken via NPO Start.
Ready for tomorrow! 🇳🇱#Eurovision pic.twitter.com/a3CLubwOHz — JAN SMIT (@JanSmit) May 15, 2020
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Kippenvel: Danny Vera en Bente zingen Rollercoaster bij De Vrienden van Amstel LIVE
09:43RTL Tonight begint vanaf 2 februari 2026 later: dit is waarom
09:14Karine blikt terug op razendsnelle exit in Winter Vol Liefde: 'Klaas is een hork'
08:44De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers hebben weinig vertrouwen meer in Claudia en Ben
06:47Vanavond op TV: De reünie, MasterChef USA, Clear and Present Danger