TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens Miljuschka is zij de perfecte presentator van Obese omdat ze precies begrijpt wat het is om constant verleid te worden door lekkere dingen. "Dat je vijf kilo afvalt, er daarna een maand niks gebeurt en je naar troost-eten wilt grijpen."
Miljuschka vindt ook niet dat alle kandidaten met een maatje 36 hoeven te eindigen. "Ik ben zelf maat 42, 75 kilo schoon aan de haak en daar ben ik helemaal senang bij", zegt ze tegen RTL. "Iedereen moet voor zichzelf uitvinden wat zijn of haar ideale gewicht is."
Volgens de RTL-presentatrice duurt het nog wel een tijdje voordat we mensen gaan zien afvallen omdat de kandidaten een jaar worden gevolgd.
Het is niet bekend waarom Angela Groothuizen Obese niet meer presenteert. De rol van ex-Dolly Dot Angela wordt steeds kleiner bij RTL. Ze keert ook al niet terug in het programma 5 Days Inside.
Video: Suzan & Freek over opnames The Voice: ‘Heel bijzonder om bij te zijn’
10:15Speciale documentaire over Johan Cruijff is op deze datum te zien
08:38De TV van gisteren: Tegenvallende kijkcijfers voor nieuw RTL-programma Kasteel Gekocht, Wat Nu?
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Het perfecte plaatje, X-Men: Apocalypse
00:51Komende week in GTST: Zinderende zoektochten en Repelsteeltje repercussie