TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens Miljuschka is zij de perfecte presentator van Obese omdat ze precies begrijpt wat het is om constant verleid te worden door lekkere dingen. "Dat je vijf kilo afvalt, er daarna een maand niks gebeurt en je naar troost-eten wilt grijpen."
Miljuschka vindt ook niet dat alle kandidaten met een maatje 36 hoeven te eindigen. "Ik ben zelf maat 42, 75 kilo schoon aan de haak en daar ben ik helemaal senang bij", zegt ze tegen RTL. "Iedereen moet voor zichzelf uitvinden wat zijn of haar ideale gewicht is."
Volgens de RTL-presentatrice duurt het nog wel een tijdje voordat we mensen gaan zien afvallen omdat de kandidaten een jaar worden gevolgd.
Het is niet bekend waarom Angela Groothuizen Obese niet meer presenteert. De rol van ex-Dolly Dot Angela wordt steeds kleiner bij RTL. Ze keert ook al niet terug in het programma 5 Days Inside.
Yves Berendse licht tipje van de sluier op over het nieuwe seizoen van Beste Zangers
10:00Niels van der Laan deelt zijn kijktips: 'Dit klinkt saai, maar ik vind het echt geweldig'
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
08:33Spelshow Wie van de 3 krijgt geen nieuw seizoen
08:05De TV van gisteren: Kijkers leven mee met Tobias Camman na emotionele opdracht in Het Perfecte Plaatje Op Reis