TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rob Geus weet al iets langer dat hij een carrière bij SBS 6 verder kan vergeten. De presentator hoorde eind december dat zijn contract niet verlengd ging worden. Toen was hij al een tijdlang niet meer te zien op televisie. Maar daarvoor was Rob jarenlang een doorslaand succes met zijn De smaakpolitie, waarin hij horecagelegenheden controleerde op hygiëne. Ook ging Rob in Red mijn vakantie! gewapend met een UV-lamp en steenkolenengels op bezoek bij buitenlandse hotels om Nederlandse vakantiegangers in nood bij te staan.
In het AD vertelt Rob dat hij niet eens van de grote baas zelf hoorde dat zijn tijd bij SBS erop zat. „Dat ging via via. Ik heb De Mol nooit mogen spreken, al heb ik dat wel meermaals aangevraagd. Ik had een kopje koffie wel leuk gevonden.”
Gelukkig is Rob geen haatdragend type" „Natuurlijk vind ik het apart, zeker na zo'n lang dienstverband. Ik heb 18 jaar voor die club gewerkt! Maar ik heb het ook al geparkeerd hoor. Ik ben met heel veel leuke dingen bezig.”
het lijkt er danig op dat John de Mol afscheid neemt van alle programma's en presentatoren die nog doen denken aan de campingzender van weleer. Angela de Jong zei dinsdag in de ochtendshow op NPO Radio 2 dat ze verwacht dat De Mol ook Hart van Nederland zal offeren, hoe succesvol het programma ook is.
Rob Geus is gelukkig niet werkloos zonder SBS.
Nog een keertje dan omdat het zo grappig is. Rob Geus en zijn steenkolenengels.
Partnerbijdrage
Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'
10:29De TV van gisteren: Voice of Holland blijft concurrentie nipt voor