TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de maandag na Valentijnsdag nemen Fidan en Renze het talkshowstokje over van Margriet van der Linden, die met haar M nog op 19.00 uur staat. Het eerste seizoen van De Vooravond bestond uit slechts veertig afleveringen, omdat Margriet en haar redactie al een heel programma hadden rondom de Amerikaanse verkiezingen.
Het presentatieduo kijkt uit naar het tweede seizoen van De Vooravond. "We hebben het echt gemist, met alles wat er in de actualiteit speelt", zegt Klamer. Ekiz voegt daaraan toe dat de komende Tweede Kamerverkiezingen een prominente rol krijgen in de afleveringen. "Ik heb veel zin en behoefte om daarover in gesprek te gaan."
Fidan en Renze willen ook wat meer ruimte aan cultuur geven. “We krijgen elke maand de familie Chabot (vader Bart en zoons Splinter, Maurits en Sebastiaan) op bezoek, om ons enthousiast te maken over boeken uit hun eigen boekenkast." Voor Splinter worden het drukke weken, want hij krijgt op zondag zijn eigen talkshow SPLNTR! bij AVROTROS.
De Vooravond is vanaf maandag 15 februari om 19.00 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'