TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan de vooravond van de Amerikaanse verkiezingen komt Op1 met een Trump-special. Deze extra uitzending wordt zondag uitgezonden en gepresenteerd door Jeroen Pauw en Sophie Hilbrand.
In de special ‘Hoe Trump zijn wij?’ gaan Pauw en Hilbrand op zoek naar het antwoord op de vraag hoe Donald Trump onze samenleving heeft veranderd. Dit doen ze met een vijftal gasten.
Zo wordt met econome Marike Stellinga besproken hoe vier jaar Trump de Nederlandse economie én de wereldeconomie heeft beïnvloed. Televisiepresentator en ondernemer Jan van den Bosch belicht de veranderingen in gelovige gemeenschappen. Schrijver Bas Heijn verbindt de opstelling van Trump met de anti-coronademonstraties in Nederland en cabaretier Martijn Koning bespreekt de humor van en om Trump.
Trumps invloed op de media wordt in kaart gebracht door Charles Groenhuijsen. Hij duikt ook in de termen van de Amerikaanse president waarmee hij de rol van de media in twijfel trekt: ‘fake news’ en ‘main stream media’.
De Trump-special van Op1 is zondag 1 november om 22.10 uur te zien op NPO1.
RTL opent aanmeldingen voor All You Need Is Love Goes Australia
13:21Kijkers smullen van Joke in Oh Oh Den Haag: 'Joke maakt echt mijn week'
12:26Dit zijn de eerste beelden van Echte Meisjes in de Jungle de familie-editie
11:28Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Bachelorette te zien is
10:39Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is