TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan de vooravond van de Amerikaanse verkiezingen komt Op1 met een Trump-special. Deze extra uitzending wordt zondag uitgezonden en gepresenteerd door Jeroen Pauw en Sophie Hilbrand.
In de special ‘Hoe Trump zijn wij?’ gaan Pauw en Hilbrand op zoek naar het antwoord op de vraag hoe Donald Trump onze samenleving heeft veranderd. Dit doen ze met een vijftal gasten.
Zo wordt met econome Marike Stellinga besproken hoe vier jaar Trump de Nederlandse economie én de wereldeconomie heeft beïnvloed. Televisiepresentator en ondernemer Jan van den Bosch belicht de veranderingen in gelovige gemeenschappen. Schrijver Bas Heijn verbindt de opstelling van Trump met de anti-coronademonstraties in Nederland en cabaretier Martijn Koning bespreekt de humor van en om Trump.
Trumps invloed op de media wordt in kaart gebracht door Charles Groenhuijsen. Hij duikt ook in de termen van de Amerikaanse president waarmee hij de rol van de media in twijfel trekt: ‘fake news’ en ‘main stream media’.
De Trump-special van Op1 is zondag 1 november om 22.10 uur te zien op NPO1.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen