TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan de vooravond van de Amerikaanse verkiezingen komt Op1 met een Trump-special. Deze extra uitzending wordt zondag uitgezonden en gepresenteerd door Jeroen Pauw en Sophie Hilbrand.
In de special ‘Hoe Trump zijn wij?’ gaan Pauw en Hilbrand op zoek naar het antwoord op de vraag hoe Donald Trump onze samenleving heeft veranderd. Dit doen ze met een vijftal gasten.
Zo wordt met econome Marike Stellinga besproken hoe vier jaar Trump de Nederlandse economie én de wereldeconomie heeft beïnvloed. Televisiepresentator en ondernemer Jan van den Bosch belicht de veranderingen in gelovige gemeenschappen. Schrijver Bas Heijn verbindt de opstelling van Trump met de anti-coronademonstraties in Nederland en cabaretier Martijn Koning bespreekt de humor van en om Trump.
Trumps invloed op de media wordt in kaart gebracht door Charles Groenhuijsen. Hij duikt ook in de termen van de Amerikaanse president waarmee hij de rol van de media in twijfel trekt: ‘fake news’ en ‘main stream media’.
De Trump-special van Op1 is zondag 1 november om 22.10 uur te zien op NPO1.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025