TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Expeditie Robinson-boegbeeld Nicolette Kluijver doet een boekje open over de gang van zaken in een interview met De Telegraaf.
Normaal gesproken zijn eind april de voorbereidingen voor de nieuwe reeks al in volle gang. Maar de uitbraak van het coronavirus schopt die planning danig in de war. Er mag niet gevlogen worden, dus de producenten kunnen onmogelijk naar de Filipijnen om het voorwerk te verrichten.
Nicolette houdt stille hoop dat er misschien toch nog dit jaar gedraaid kan worden. Alles hangt echter af van het vliegverkeer: "Als we niet kunnen vliegen, dan houdt het op. Dit is voor mij natuurlijk hét programma van het jaar, maar we gaan uiteraard geen regels overtreden. Het vervelende is dat er gewoon geen Plan B is... Al kunnen we het misschien op Texel opnemen en de beproevingen op een wipkip uitvoeren."
Partnerbijdrage
Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'
09:11Hilarisch: zo kijkt René van der Gijp thuis tv, tussen zijn honden