TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Expeditie Robinson-boegbeeld Nicolette Kluijver doet een boekje open over de gang van zaken in een interview met De Telegraaf.
Normaal gesproken zijn eind april de voorbereidingen voor de nieuwe reeks al in volle gang. Maar de uitbraak van het coronavirus schopt die planning danig in de war. Er mag niet gevlogen worden, dus de producenten kunnen onmogelijk naar de Filipijnen om het voorwerk te verrichten.
Nicolette houdt stille hoop dat er misschien toch nog dit jaar gedraaid kan worden. Alles hangt echter af van het vliegverkeer: "Als we niet kunnen vliegen, dan houdt het op. Dit is voor mij natuurlijk hét programma van het jaar, maar we gaan uiteraard geen regels overtreden. Het vervelende is dat er gewoon geen Plan B is... Al kunnen we het misschien op Texel opnemen en de beproevingen op een wipkip uitvoeren."
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'