TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoofdrolspeelster Angela Schijf, die in Flikken Maastricht de rol van Eva van Dongen vertolkt, maakte het nieuws over de over de opnames bekend in haar Instagram Stories. Ook Victor Reinier is als Floris Wolfs weer van de partij in de politieserie.
Volgens Angela zijn de opnames van het vijftiende seizoen van Flikken Maastricht maandag begonnen. Ook Bas Keijzer maakt daarin zijn opwachting. De acteur werkte eerder met Angela samen in De Eetclub en Meisje van plezier.
Flikken Maastricht, in 2014 winnaar van de Gouden Televizier-Ring, plaatste onlangs nog een oproep voor figuranten. Mocht je mee willen spelen in de serie, moet je beschikbaar zijn in de periode vanaf nu tot eind december. Doe er je voordeel mee!
De Slimste Mens-fans, opgelet: waarom de nieuwste aflevering vanavond al te zien is
10:55Dave Roelvink en Marijn Kuipers vertellen alles over huwelijksaanzoek en 'beuker van een ring'
10:01Kandidaat Wie is de Mol? moest vroegtijdig terugvliegen door 'ondraaglijke pijn'
10:00So You Think You Can Dance-jurylid Dan Karaty: 'Kandidaten moeten me iets laten voelen'
08:45De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima