TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoofdrolspeelster Angela Schijf, die in Flikken Maastricht de rol van Eva van Dongen vertolkt, maakte het nieuws over de over de opnames bekend in haar Instagram Stories. Ook Victor Reinier is als Floris Wolfs weer van de partij in de politieserie.
Volgens Angela zijn de opnames van het vijftiende seizoen van Flikken Maastricht maandag begonnen. Ook Bas Keijzer maakt daarin zijn opwachting. De acteur werkte eerder met Angela samen in De Eetclub en Meisje van plezier.
Flikken Maastricht, in 2014 winnaar van de Gouden Televizier-Ring, plaatste onlangs nog een oproep voor figuranten. Mocht je mee willen spelen in de serie, moet je beschikbaar zijn in de periode vanaf nu tot eind december. Doe er je voordeel mee!
Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden
08:15De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight