TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoofdrolspeelster Angela Schijf, die in Flikken Maastricht de rol van Eva van Dongen vertolkt, maakte het nieuws over de over de opnames bekend in haar Instagram Stories. Ook Victor Reinier is als Floris Wolfs weer van de partij in de politieserie.
Volgens Angela zijn de opnames van het vijftiende seizoen van Flikken Maastricht maandag begonnen. Ook Bas Keijzer maakt daarin zijn opwachting. De acteur werkte eerder met Angela samen in De Eetclub en Meisje van plezier.
Flikken Maastricht, in 2014 winnaar van de Gouden Televizier-Ring, plaatste onlangs nog een oproep voor figuranten. Mocht je mee willen spelen in de serie, moet je beschikbaar zijn in de periode vanaf nu tot eind december. Doe er je voordeel mee!
Vanavond op TV: Zomergasten, Bestemming X, Paul Blart: Mall Cop 2
10:00Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’