TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoofdrolspeelster Angela Schijf, die in Flikken Maastricht de rol van Eva van Dongen vertolkt, maakte het nieuws over de over de opnames bekend in haar Instagram Stories. Ook Victor Reinier is als Floris Wolfs weer van de partij in de politieserie.
Volgens Angela zijn de opnames van het vijftiende seizoen van Flikken Maastricht maandag begonnen. Ook Bas Keijzer maakt daarin zijn opwachting. De acteur werkte eerder met Angela samen in De Eetclub en Meisje van plezier.
Flikken Maastricht, in 2014 winnaar van de Gouden Televizier-Ring, plaatste onlangs nog een oproep voor figuranten. Mocht je mee willen spelen in de serie, moet je beschikbaar zijn in de periode vanaf nu tot eind december. Doe er je voordeel mee!
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten