TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoofdrolspeelster Angela Schijf, die in Flikken Maastricht de rol van Eva van Dongen vertolkt, maakte het nieuws over de over de opnames bekend in haar Instagram Stories. Ook Victor Reinier is als Floris Wolfs weer van de partij in de politieserie.
Volgens Angela zijn de opnames van het vijftiende seizoen van Flikken Maastricht maandag begonnen. Ook Bas Keijzer maakt daarin zijn opwachting. De acteur werkte eerder met Angela samen in De Eetclub en Meisje van plezier.
Flikken Maastricht, in 2014 winnaar van de Gouden Televizier-Ring, plaatste onlangs nog een oproep voor figuranten. Mocht je mee willen spelen in de serie, moet je beschikbaar zijn in de periode vanaf nu tot eind december. Doe er je voordeel mee!
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten