TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met het AD onthult Peters zoon Mark Gillis dat Peter niet wil dat hij, zijn broer Ruud of zus Inge het familiebedrijf overnemen.
Mark werkt nu met veel plezier als operationeel manager van zeven van de elf parken die te zien zijn in Massa is kassa. Maar hij weet al jaren dat hij zichzelf nooit eigenaar zal noemen: "Je kunt ook nooit elf parken verdelen onder ons drieën. Iedereen wil Prinsenmeer omdat we hier geboren en misschien ook wel verwekt zijn. Ons pap zegt dat je wel een zak met geld kunt verdelen. Met je familie moet je wandelen, niet handelen is ons motto."
Peter nam dit besluit om een nieuwe familievete te voorkomen. Zelf lag hij met zijn eigen broer en zus in de clinch toen ze jaren geleden het eerste park, Strandbad Oostappen, begonnen. "Wij zijn in de loop der jaren aan dat besluit gewend geraakt", aldus Mark die zeker weet dat hij in de handel blijft: "Dat zit in ons bloed. Bij ons is alles te koop, op de jukeboxen van ons pa na dan."
Over een eventueel derde seizoen van Massa is kassa zijn momenteel nog geen besprekingen gaande.
Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow
13:13Oh jee: verlaat Floris alsnog vrijwillig De Bondgenoten?
12:53Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau
10:26Bevestigd: Dit is de startdatum van het derde seizoen Winter Vol Liefde
10:00Tineke Schouten maakt haar opwachting in Volle Zalen: 'Cornald Maas is een goede vragensteller'