TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 36-jarige Sander is eerlijk over het afgelopen jaar, waarin hij vaker dan hem lief was het middelpunt in een storm was. "Het vergrootglas waaronder ik het afgelopen jaar heb gelegen, vooral door mijn Op1-presentatie, beviel me buitengewoon slecht."
De hoofdredacteur van Quote, waar hij zeven jaar werkt en de laatste vier jaar als eindverantwoordelijke, wil daarnaast meer tijd met zijn vriendin doorbrengen. Zij heeft een bedrijf in Zweden. "Dus ik ga mijn leven met wat meer vrijheid inrichten."
Helemaal naar de achtergrond verdwijnen doet Schimmelpenninck, die naast Op1 ook Dragon's Den presenteerde bij de publieke omroep, niet. Hij blijft werkzaam als journalist voor de Volkskrant en blijft podcasts maken. "Ik zal onder meer vanuit Scandinavië gaan schrijven voor de Volkskrant, waar ik al columnist was. Daarnaast zal ik blijven presenteren en opiniëren, en met mijn maatjes Jaap en Titus het podcastlabel dat rondom onze succesvolle Zelfspodcast is ontstaan verder uitbouwen tot een heus mediabedrijf.”
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)