TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zodoende gaat Maurice naar Drenthe, de dunst bevolkte provincie van Nederland, waar hij op bezoek gaat bij een schaapsherder en komt Geraldine na een treinrit uit in het Oostenrijkse Graz.
Chris Zegers bezoekt voor het nieuwe seizoen van 3 op Reis ook plaatsen dichterbij huis. "Als je in het buitenland bent, hoor je heel vaak van buitenlanders hoe mooi Nederland is. Hoe leuk is het om je als reiziger nu eens te laten verrassen door je eigen land, waardoor je Nederland ineens door andere ogen gaat zien. En ook net daarbuiten. Zo ben ik voor deze rubriek naar België en Noord-Duitsland geweest. En dat bewijst toch maar weer dat je niet alleen maar naar de andere kant van de wereld hoeft te reizen voor mooie verhalen", zegt de presentator.
De eerste aflevering van het dertiende seizoen van 3 op Reis is op 25 augustus te zien om 19.40 uur bij BNNVARA op NPO3. Daarin wordt overigens ook ver gereisd, want Nienke gaat op pad met de nomadische herders van het Afrikaanse koninkrijk Lesotho in Zuid-Afrika en Maurice maakt een reis naar één van de meest afgelegen gebieden van Myanmar.
In het nieuwe seizoen gaan we naar een land waar 3 op Reis nog nóóit is geweest: NEDERLAND! 🇳🇱 Want ook daar zijn mooie, verborgen plekken te vinden. Van welke locatie in de buurt krijg jij een reisgevoel? Deel jouw foto en de bijbehorende locatie via #DichtbijOpReis ✨ pic.twitter.com/16zzZORIKn — 3 op Reis (@3opreis) August 15, 2019
Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?
09:34Dit vinden kijkers van de spraakmakende docu Ferry Lost