TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Like Monica krijgt een vervolg op Videoland. Monica Geuze (26) kondigde woensdag het tweede seizoen van haar eigen realityserie aan.
De influencer bedient haar fans al jarenlang met allerlei video’s uit haar dagelijks leven. Daar zag Videoland brood in en zodoende ging de streamingdienst in zee met Monica. Nu haar realityserie een succes is, komt er dus ook een tweede seizoen.
De opnames voor het tweede seizoen van Like Monica zijn in volle gang, zo deelt Monica in haar Instagram Stories. Wanneer de nieuwe afleveringen bij Videoland te zien zijn, is nog niet bekend. Volgens de influencer is dat wel ‘binnenkort’.
In de nieuwe reeks is onder andere te zien hoe Monica samen met Rob en Zara-Lizzy, het meisje dat ze kreeg uit een eerdere relatie met voetballer Lars Veldwijk, intrek neemt in een nieuw huis.
Linda de Mol over nieuw seizoen In de Ring: 'Dit zal mij niet nog een keer gebeuren'
10:33Klaas uit Winter Vol Liefde geeft update na lelijke val: 'Herstel gaat niet goed'
10:21Molloten nog niet te spreken MolTalk vóór Wie is de Mol?: 'Nul toegevoegde waarde'
08:43De TV van gisteren: zelfs tegenover Wie is de Mol? is Gerard Joling niet klein te krijgen
23:55Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen