TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Like Monica krijgt een vervolg op Videoland. Monica Geuze (26) kondigde woensdag het tweede seizoen van haar eigen realityserie aan.
De influencer bedient haar fans al jarenlang met allerlei video’s uit haar dagelijks leven. Daar zag Videoland brood in en zodoende ging de streamingdienst in zee met Monica. Nu haar realityserie een succes is, komt er dus ook een tweede seizoen.
De opnames voor het tweede seizoen van Like Monica zijn in volle gang, zo deelt Monica in haar Instagram Stories. Wanneer de nieuwe afleveringen bij Videoland te zien zijn, is nog niet bekend. Volgens de influencer is dat wel ‘binnenkort’.
In de nieuwe reeks is onder andere te zien hoe Monica samen met Rob en Zara-Lizzy, het meisje dat ze kreeg uit een eerdere relatie met voetballer Lars Veldwijk, intrek neemt in een nieuw huis.
Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'