TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rico Verhoeven wordt al 10 maanden gevolgd door cameraploegen van SBS6. De gemaakte beelden zijn te zien in een nieuwe realityserie die volledig om de 30-jarige kickbokser draait. Te zien is zijn voorbereiding op het gevecht met zijn grote concurrent Badr Hari op 21 december aanstaande.
De sportman is trots op wat kijkers te zien krijgen in de serie. “Ik ben de hardst werkende man in deze sport en dat laat ik maar al te graag zien. Het is leuk in aanloop naar de wedstrijd dat het op deze manier naar buiten kan komen. Daar ben ik heel trots op”, aldus Rico woensdagavond in Shownieuws.
De serie over Rico Verhoeven is vanaf 25 november om 21.30 vijf weken achtereen te zien bij SBS6.
Ondertussen werkt Rico ook hard aan zijn acteercarriere. Onlangs werd bekend dat de Vechtmachine in ieder geval al een rolletje heeft bemachtigd in het tweede seizoen van de Nederlandse Netflix-serie Undercover.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond