TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van der Gijp gaat in zijn show onder meer spreken over zijn tijd als voetballer en zijn werk als analist. De voormalig voetballer stond al eerder op de planken en geeft veel lezingen door het hele land. Afgelopen zomer stond hij nog in het Nieuwe Luxor in Rotterdam met een onemanshow.
'Gijp' ziet het helemaal voor zich dat zijn vaste voetbalvrienden aanschuiven tijdens de avond in Ahoy. Zijn collega Johan Derksen wist er overigens nog niks van, zo zei hij in Veronica Inside. Ook is zijn verwachting dat de vaste gezichten als Wilfred Genee en Jan Boskamp zullen komen. Het is nog niet bekend op welke datum de show zal plaatsvinden.
Volgens Van der Gijp wordt de show in Ahoy net zoiets als in de Nieuwe Luxor. "Maar dan voor een publiek van veertienduizend man."
Partnerbijdrage
De moeder van Salar steekt hem een hart onder de riem in De Bondgenoten: 'Blijf jezelf'
13:25'Gore vervloekte jungle, maar wel een groot feest': Valerio Zeno blikt vooruit op nieuw seizoen Echte Meisjes
13:00Monique Hansler-kostuum populair met carnaval, bekijk de beelden en haar reactie
13:00Weer Nederland! Weer Xandra Velzeboer die goud wint!
12:50NOS Studio Voetbal zoekt publiek voor laatste uitzendingen