TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voorman van de Snollebollekes werd dankzij De Slimste Mens door het Nederlands publiek in de armen gesloten en was daarna niet meer te stoppen. Rob maakte daarna het succesvolle programma Chansons! en de Brabander is de presentator van de quiz Wheels op SBS6.
En als winnaar van de Televizier-Ster Talent is Rob, die mede-genomineerden Raven van Dorst en Monica Geuze achter zicht liet, natuurlijk bijna zo goed als verzekerd van een prachtige tv-toekomst. Rob kreeg zijn award uit handen van Tijl Beckand.
Rob vertelde in zijn speech dat hij zo gewoon is gebleven omdat hij thuis niets te vertellen heeft. Hij raadde ook de jeugd aan om er zin in te hebben. "Want zoals Jacques Brel al zei: 'talent is zin hebben om iets te doen"'.
Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things
12:00In Memoriam 2025: afscheid van Ron Brandsteder, Dieuwertje Blok en Rob de Nijs
11:13Breuk tussen Greetje en Bert krijgt plek in nieuw seizoen Urk!: 'Het was best wel heftig'