TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voorman van de Snollebollekes werd dankzij De Slimste Mens door het Nederlands publiek in de armen gesloten en was daarna niet meer te stoppen. Rob maakte daarna het succesvolle programma Chansons! en de Brabander is de presentator van de quiz Wheels op SBS6.
En als winnaar van de Televizier-Ster Talent is Rob, die mede-genomineerden Raven van Dorst en Monica Geuze achter zicht liet, natuurlijk bijna zo goed als verzekerd van een prachtige tv-toekomst. Rob kreeg zijn award uit handen van Tijl Beckand.
Rob vertelde in zijn speech dat hij zo gewoon is gebleven omdat hij thuis niets te vertellen heeft. Hij raadde ook de jeugd aan om er zin in te hebben. "Want zoals Jacques Brel al zei: 'talent is zin hebben om iets te doen"'.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'