TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 28-jarige Martens, die tot 2017 in Goede tijden, slechte tijden Rikki de Jong speelde, deelt op het medium een foto van haarzelf met haar vriend. In het bijschrift dankt ze God en haar grote liefde Benjamin.
Martens is al enige tijd samen met Benjamin. Ze maakte de relatie in maart van vorig jaar bekend, maar toen hadden de twee al een halfjaar een liefdesverhouding.
Martens speelde in 2008 een rol in de speelfilm Radeloos en was tussen 2010 en 2017 te zien in GTST. Daarna dook ze overigens ook nog enkele keren op in de soapserie.
Nieuw gezin in Een Huis Vol wil af van hardnekkige vooroordelen: 'Ze dachten dat we uitkeringstrekkers waren'
10:45B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Peter Pannekoek blikt vooruit op zijn Zomergasten-aflevering: 'Het wordt geen gewichtige monoloog van drie uur'
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’