TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daarmee komt de voormalig GTST-actrice er goed vanaf, ze had maximaal 3 jaar gevangenisstraf kunnen krijgen. Robin Martens deelde na een avondje uit in Castricum een klap uit aan een agent. Robin zelf zegt dat het slechts om een duw ging, maar de videobeelden spraken voor zich. Het Openbaar Ministerie schreef er het volgende over in het vonnis: „Door geweld te gebruiken tegen een politieagent is de verdachte ernstig over de schreef gegaan.”
Robin had al aangegeven zich niet te zullen verzetten tegen het vonnis en dus zal ze binnenkort 45 uur lang herfstbladen moeten blazen of eten serveren in een verzorgingshuis.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld