TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En ze heeft een broek aan. Maar daarna had ze blijkbaar niets meer om aan te trekken. Een probleem dat alle vrouwen wel eens tegenkomen, maar de meeste van hen vinden na lang zoeken meestal toch nog iets om zichzelf mee te bekken. Of ze bestellen iets bij Zalando. Zo niet Robin Martens, ooit een brave GTST-actrice.
Robin heeft de foto inmiddels offline gehaald, misschien schrok ze van de aandacht die het kiekje kreeg. Of ze heeft intussen toch nog ergens kleren gevonden.
Erbij heeft Robin gezet dat dit de 'naked truth' is. Wat dan precies die waarheid is, wordt niet helemaal duidelijk. De enige logische reden is dat Robin gestrikt is door Playboy voor een fotoshoot en dat ze nu aan het oefenen is. Van de week nam ze al een aanloopje van gekleed naar ontkleed met deze foto:
Een tweede reden voor al deze plotselinge naaktheid kan zijn dat Robin in de war is. Dat bleek vorige maand ook al uit haar agressieve gedrag tegen de sterke arm van de wet.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen