TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het enige Grand slam op gravel aanstaande zondag 26 mei van start. Kiki Bertens is daar als 4e geplaatst, dus het kan zomaar eens dat de Nederlandse tennisster de titel pakt. Gravel is bovendien haar favoriete ondergrond. Kiki neemt het in de eerste ronde op tegen de Francaise Pauline Parmentier.
"Roland Garros is ieder jaar weer een geweldig toernooi”, zegt Gijs Poortman van Eurosport Nederland. “We zijn dan ook erg bij dat het mooiste graveltoernooi ter wereld ook de komende drie jaar te zien is bij het Home of Grand Slam Tennis."
Naast Roland Garros zijn ook de andere drie Grand Slams – de Australian Open, Wimbledon en de US Open – te zien bij Eurosport.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'