TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het enige Grand slam op gravel aanstaande zondag 26 mei van start. Kiki Bertens is daar als 4e geplaatst, dus het kan zomaar eens dat de Nederlandse tennisster de titel pakt. Gravel is bovendien haar favoriete ondergrond. Kiki neemt het in de eerste ronde op tegen de Francaise Pauline Parmentier.
"Roland Garros is ieder jaar weer een geweldig toernooi”, zegt Gijs Poortman van Eurosport Nederland. “We zijn dan ook erg bij dat het mooiste graveltoernooi ter wereld ook de komende drie jaar te zien is bij het Home of Grand Slam Tennis."
Naast Roland Garros zijn ook de andere drie Grand Slams – de Australian Open, Wimbledon en de US Open – te zien bij Eurosport.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten