TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Baantjer: een nieuw begin ging maandag 30 december van start met een dubbele aflevering die met 689.000 kijkers niet geweldig bekeken werd.
Een fikse sof voor RTL 4 die had gehoopt flink te scoren met de reboot van de hitserie uit de jaren 90. Op social media regende het klachten van kijkers die moeite hadden de verhaallijn te volgen. Veel van de acteurs praten plat Amsterdams, wat het voor mensen buiten de ring niet makkelijker maakt om de fijne nuances van Jurre de Cocks Mokumse misdaadperikelen te volgen.
Om niet nog meer kijkers te verliezen voor de prijzige dramaserie met Waldemar Torenstra hebben RTL en de makers daarom besloten op stel en sprong de rest van het seizoen te voorzien van ondertitels. Op televisie is de eerste ondertitelde Baantjer te zien op zondag 5 januari.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven