TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Baantjer: een nieuw begin ging maandag 30 december van start met een dubbele aflevering die met 689.000 kijkers niet geweldig bekeken werd.
Een fikse sof voor RTL 4 die had gehoopt flink te scoren met de reboot van de hitserie uit de jaren 90. Op social media regende het klachten van kijkers die moeite hadden de verhaallijn te volgen. Veel van de acteurs praten plat Amsterdams, wat het voor mensen buiten de ring niet makkelijker maakt om de fijne nuances van Jurre de Cocks Mokumse misdaadperikelen te volgen.
Om niet nog meer kijkers te verliezen voor de prijzige dramaserie met Waldemar Torenstra hebben RTL en de makers daarom besloten op stel en sprong de rest van het seizoen te voorzien van ondertitels. Op televisie is de eerste ondertitelde Baantjer te zien op zondag 5 januari.
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie