TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Baantjer: een nieuw begin ging maandag 30 december van start met een dubbele aflevering die met 689.000 kijkers niet geweldig bekeken werd.
Een fikse sof voor RTL 4 die had gehoopt flink te scoren met de reboot van de hitserie uit de jaren 90. Op social media regende het klachten van kijkers die moeite hadden de verhaallijn te volgen. Veel van de acteurs praten plat Amsterdams, wat het voor mensen buiten de ring niet makkelijker maakt om de fijne nuances van Jurre de Cocks Mokumse misdaadperikelen te volgen.
Om niet nog meer kijkers te verliezen voor de prijzige dramaserie met Waldemar Torenstra hebben RTL en de makers daarom besloten op stel en sprong de rest van het seizoen te voorzien van ondertitels. Op televisie is de eerste ondertitelde Baantjer te zien op zondag 5 januari.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026