TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Baantjer: een nieuw begin ging maandag 30 december van start met een dubbele aflevering die met 689.000 kijkers niet geweldig bekeken werd.
Een fikse sof voor RTL 4 die had gehoopt flink te scoren met de reboot van de hitserie uit de jaren 90. Op social media regende het klachten van kijkers die moeite hadden de verhaallijn te volgen. Veel van de acteurs praten plat Amsterdams, wat het voor mensen buiten de ring niet makkelijker maakt om de fijne nuances van Jurre de Cocks Mokumse misdaadperikelen te volgen.
Om niet nog meer kijkers te verliezen voor de prijzige dramaserie met Waldemar Torenstra hebben RTL en de makers daarom besloten op stel en sprong de rest van het seizoen te voorzien van ondertitels. Op televisie is de eerste ondertitelde Baantjer te zien op zondag 5 januari.
Partnerbijdrage
Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout:
09:02Fred wil geen verwijten van Ellen in B&B Vol Liefde
08:25Tijd voor MAX verwelkomt nieuwe gezichten in het komende seizoen
07:44De TV van gisteren: Vandaag Inside begint nieuw seizoen met bijna 1 miljoen kijkers