TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Baantjer: een nieuw begin ging maandag 30 december van start met een dubbele aflevering die met 689.000 kijkers niet geweldig bekeken werd.
Een fikse sof voor RTL 4 die had gehoopt flink te scoren met de reboot van de hitserie uit de jaren 90. Op social media regende het klachten van kijkers die moeite hadden de verhaallijn te volgen. Veel van de acteurs praten plat Amsterdams, wat het voor mensen buiten de ring niet makkelijker maakt om de fijne nuances van Jurre de Cocks Mokumse misdaadperikelen te volgen.
Om niet nog meer kijkers te verliezen voor de prijzige dramaserie met Waldemar Torenstra hebben RTL en de makers daarom besloten op stel en sprong de rest van het seizoen te voorzien van ondertitels. Op televisie is de eerste ondertitelde Baantjer te zien op zondag 5 januari.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen