TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als co-host van RTL Boulevard is Luuk (38) iedere werkdag een vaste waarde achter de desk van het showbizzprogramma. Maar de afgelopen dagen wordt zijn post waargenomen door Daan Nieber.
Terloops gaf Marieke opheldering over Luuks afwezigheid. Hij blijkt eerder deze week zijn ogen te hebben laten laseren. Een verrassende beslissing: sinds zijn televisiedebuut bij RTL Late Night zijn opvallende brillen naast kattenfilmpjes en viral video's zijn handelsmerk. Luuk leende zelfs een van zijn vele monturen aan Carlo Boszhard om afgelopen seizoen zijn persiflage in De TV kantine nog levensechter te laten lijken.
Sowieso lijkt Luuk de laatste tijd aan zijn look te werken. Zo besloot hij het scheermes links te laten liggen nadat hij terugkeerde van vier weken vakantie. Wat begon als een lichte five o'clock shadow groeide met de dag. Zo werd bescheiden beharing een niet te missen baardje. In de donderdageditie van RTL Boulevard wordt de gelaserde Luuk weer verwacht.
Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne