TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er komt een tweede seizoen van Chantals Beauty Camper. Het drietal Chantal Janzen, Fred van Leer en Leco van Zadelhoff geeft in het programma mensen die het verdienen een make-over.
Het eerste seizoen van Chantals Beauty Camper was een redelijke hit bij RTL4. Het programma trok wekelijks rond de miljoen kijkers, waardoor zenderdirecteur Peter van der Vorst besloot zijn zegen te geven voor een vervolg.
Terwijl Fred en Leco de onbekende Nederlanders een make-over gaven, nam Chantal de dagelijkse bezigheden van de deelnemers voor haar rekening. Voor het tweede seizoen zoekt het drietal nog naar geschikte kandidaten.
Het tweede seizoen van Chantals Beauty Camper moet komend najaar te zien zijn op RTL4.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar