TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit seizoen neemt Art Rooijakkers de honneurs waar als presentator, dat maakt hem ook direct het meest bekende gezicht van de hele editie.
Het gros van de twaalf deelnemers zal niet bij iedereen een belletje doen rinkelen. Het gaat om weervrouw Amara Onwuka, Drag race Holland-winnares Envy Peru, B&B-uitbaatster Romana, komiek Jay Francis, sporters Ellen Hoog en Henk Grol, actrices Britt Scholte en Bertina Holwerda, presentatoren Thijs Zeeman, Tim Senders en Shelly Sterk plus acteur Iliass Ojja.
De verraders is exclusief te zien op Videoland, maar om RTL-kijkers te verleiden is de debuutaflevering op zondag 5 december ook op zender te zien, direct na Expeditie Robinson.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'