TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Corona heeft ons heel wat hoofdbrekens opgeleverd, maar het heeft er ook toe geleid dat we een aantal ideeën versneld hebben kunnen uitvoeren. Eerder starten met BEAU en Jinek bijvoorbeeld”, zegt zenderbaas Peter van der Vorst.
De maatregel waardoor de programma’s in plaats van een uur straks anderhalf uur duren komt ook voort uit financieel oogpunt, want door de coronacrisis hebben veel adverteerders besloten om te stoppen met reclame maken via RTL. “Het is economisch aantrekkelijk én het geeft ons meer ruimte voor het menselijke verhaal en verdieping", aldus Van der Vorst.
De talkshows bij RTL starten straks dus om 22.00 uur, waar het oorspronkelijke tijdstip 22.30 uur was. In het nieuwe seizoen verdwijnt Goede Tijden, Slechte Tijden ook definitief van de vrijdag. De primetime-programmering begint dan een half uur eerder.
GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’
08:50De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: De reünie, The rainmaker, The Taking of Pelham 1 2 3
19:21Monique Hansler reageert op gesprek met Denise: 'Misschien ben ik iets te hard geweest'
15:41Klaas Dijkhoff krijgt een primetime programma op NPO 1 over een heel ongezellig onderwerp