TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Corona heeft ons heel wat hoofdbrekens opgeleverd, maar het heeft er ook toe geleid dat we een aantal ideeën versneld hebben kunnen uitvoeren. Eerder starten met BEAU en Jinek bijvoorbeeld”, zegt zenderbaas Peter van der Vorst.
De maatregel waardoor de programma’s in plaats van een uur straks anderhalf uur duren komt ook voort uit financieel oogpunt, want door de coronacrisis hebben veel adverteerders besloten om te stoppen met reclame maken via RTL. “Het is economisch aantrekkelijk én het geeft ons meer ruimte voor het menselijke verhaal en verdieping", aldus Van der Vorst.
De talkshows bij RTL starten straks dus om 22.00 uur, waar het oorspronkelijke tijdstip 22.30 uur was. In het nieuwe seizoen verdwijnt Goede Tijden, Slechte Tijden ook definitief van de vrijdag. De primetime-programmering begint dan een half uur eerder.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten