TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Corona heeft ons heel wat hoofdbrekens opgeleverd, maar het heeft er ook toe geleid dat we een aantal ideeën versneld hebben kunnen uitvoeren. Eerder starten met BEAU en Jinek bijvoorbeeld”, zegt zenderbaas Peter van der Vorst.
De maatregel waardoor de programma’s in plaats van een uur straks anderhalf uur duren komt ook voort uit financieel oogpunt, want door de coronacrisis hebben veel adverteerders besloten om te stoppen met reclame maken via RTL. “Het is economisch aantrekkelijk én het geeft ons meer ruimte voor het menselijke verhaal en verdieping", aldus Van der Vorst.
De talkshows bij RTL starten straks dus om 22.00 uur, waar het oorspronkelijke tijdstip 22.30 uur was. In het nieuwe seizoen verdwijnt Goede Tijden, Slechte Tijden ook definitief van de vrijdag. De primetime-programmering begint dan een half uur eerder.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij