TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Corona heeft ons heel wat hoofdbrekens opgeleverd, maar het heeft er ook toe geleid dat we een aantal ideeën versneld hebben kunnen uitvoeren. Eerder starten met BEAU en Jinek bijvoorbeeld”, zegt zenderbaas Peter van der Vorst.
De maatregel waardoor de programma’s in plaats van een uur straks anderhalf uur duren komt ook voort uit financieel oogpunt, want door de coronacrisis hebben veel adverteerders besloten om te stoppen met reclame maken via RTL. “Het is economisch aantrekkelijk én het geeft ons meer ruimte voor het menselijke verhaal en verdieping", aldus Van der Vorst.
De talkshows bij RTL starten straks dus om 22.00 uur, waar het oorspronkelijke tijdstip 22.30 uur was. In het nieuwe seizoen verdwijnt Goede Tijden, Slechte Tijden ook definitief van de vrijdag. De primetime-programmering begint dan een half uur eerder.
De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026