TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Waylon heeft de keuze gemaakt voor de twee liveshowtalenten waarmee hij denkt dat hij de finale kan gaan winnen", zo zegt een woordvoerder van de zender.
Volgens kritische kijkers sloopte Waylon vrijdag het format van The Voice of Holland door niet door te gaan met Senja en Sezina. Op sociale media was er weinig begrip voor de keuzes van Waylon.
Volgens RTL wil Waylon de finale winnen en doet hij daar alles aan. "Dat is volledig in lijn van het format en binnen het programma staat het hem dan ook vrij om zelf die keuzes te maken."
Ook Waylon reageerde op de commotie, via Instagram. "Misschien heb ik keuzes gemaakt die sommige mensen niet begrijpen. Ik zal me nader verklaren", opende hij onderstaand bericht.
Partnerbijdrage
Claude blikt in Open Casa Kerst terug op het Eurovisie Songfestival: 'Een klein soort trauma'
13:35Eva Jinek: 'Zo vier ik mijn kerst dit jaar'
13:16Dit programma vervangt Oogappels op de woensdagavond van NPO 1
10:36Johan Derksen: 'Yvonne Coldeweijer is uitgespeeld bij Talpa'
10:31Deze BN’ers komen voorbij in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast