TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de vraag van het AD of hij bijna rond was met de DWDD-presentator zegt hij: "We waren heel ver. Matthijs zou stoppen met De Wereld Draait Door, maar het was zeer de vraag of hij weer een dagelijkse talkshow wilde doen. Hij besloot bij de NPO te blijven."
Van der Vorst had wel begrip voor de keuze van Van Nieuwkerk. "Hij kan daar de dingen doen die hij wil. Er zit alleen minder druk op."
Uiteindelijk koos RTL voor Eva Jinek en Beau van Erven Dorens voor de talkshow in de late avond, maar er is ook nog met Jeroen Pauw gepraat. "Ik heb hem een keer gesproken. Hij vond het, dertig jaar nadat hij bij RTL begonnen was, best interessant. Maar al snel zei hij: ‘Ik voel me thuis bij de NPO’. Prima."
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint